Hande Erçel’in Mest-i Aşk Filmi Görüntüleri Yayınlandı! Mest-i Aşk Filmi Konusu Oyuncuları

Mest-i Aşk filmi 2020 yılında vizyona girecek. 2020 yılında vizyonlarda olacak filmde Türk oyuncu Hande Erçel önemli bir rol üstleniyor. Yakın zamanda vizyonlarda olacak filmde Mevlana ile Kerra Hatun’un evlatlığı olan Kimya Hatun karakterine can verecek Hande Erçel. Mest-i Aşk filmi Türk-İran ortak yapımı bir proje. 2020 yılında vizyonlarda olacak olan Mest-i Aşk filminde rol alan Hande Erçel’in film setinden ilk görüntüleri yayınlandı.

Hande Erçel’in Mest-i Aşk Filmi Görüntüleri Yayınlandı! Mest-i Aşk Filmi Konusu Oyuncuları

2020 yılında vizyonlarda olacak olan Mest-i Aşk filminde İbrahim Çelikkol, Bensu Soral ve Hande Erçel başrolde. Filmin yönetmenlik koltuğunda İranlı yönetmen Hassan Fathi ismi bulunuyor. Türk İran ortak yapımı proje Hande Erçel’in aynı zamanda ilk film deneyimi olacak. Hande Erçel filmde Kimya Hatun karakterine hayat verecek. Hande Erçel sevenleri merak içerisinde filmden gelecek kareleri beklerken, Kimya Hatun karakterinin fotoğrafları paylaşıldı.

Hande Erçel Mest-i Aşk Filmi Görüntüleri Yayınlandı! Mest-i Aşk Filmi Konusu Oyuncuları

Mest-i Aşk Filmi Konusu

Türk-İran ortak yapımı olan Mest-i Aşk filminde Mevlana’nın hayatı konu olarak seçilmiştir.

Mest-i Aşk Filmi Oyuncuları

Hande Erçel

Hande Erçel, 24 Kasım 1993 Balıkesir doğumludur. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Türk Sanatları bölümünde eğitim görmektedir. Çılgın Dershane Üniversiteside adlı dizi ile oyunculuk kariyeri başlamıştır. Hayat Ağacı, Güneşin Kızları, Aşk Laftan Anlamaz, Siyah İnci Çalıkuşu gibi diziler de rol almıştır. Yakın zamanda başlayacak olan Azize dizisinde oyuncusudur.

İbrahim Çelikkol

İbrahim Çelikkol, 14 Şubat 1982 yılında İzmit’te doğdu. Basketbolcu olan Çelikkol, basketbol liginde oynadı. Yapımcı Osman Sınav ile yollarının kesişmesi ile hayat planları değişti. Narkoterör filmi ile oyunculuk hayatı başladı. İffet, Karadağlar, Keskin Bıçak, M.A.T. , Merhamet, Kod Adı Reaksiyon gibi dizilerde rol aldı. Fetih 1453 filminde Ulubatlı Hasan karakterine hayat verdi.

Bensu Soral

Bensu Soral, 23 Mart 1991 yılında Bursa’da doğdu. Ablası Hande Soral’ın desteği ile oyunculuğa başladı. İlk televizyon deneyimini Yol Ayrımı dizisi ile yaşadı. İçerde dizisinde oynadığı “Melek” rolü ile ününe ün kattı. Organize İşler Sazan Sarmalı sinema filminde başrol oynadı. Tatlı Küçük Yalancılar, Boynu Bükükler ve Vicdan dizilerinde de rol aldı.