Gönül Dağı Sefer Diziden Ayrılıyor Mu? Ayrılacak Mı?

TRT ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi GÖnül Dağında ayrılıklar devam ediyor. Dizinin en sevilen karakterlerinden birisi olan Sefer de diziden ayrılacak gibi. Sefer bu sezonda yaşadığı işssizlik problemi onu farklı yollara itmiş ve kayseri de bir şantiye de iş bularak gurbete gitmek istemektedir.

Daha  önce de diziden Cemile’nin ablası Cemre ve Serdar ayrılmış ve izleyiciler büyük bir hayal kırıklığına uğramışlardı. Şimdi de dizinin en sevilen oyuncularından olan Sefer karakterine can veren Ferdi Sancar’ın diziden ayrılma ihtimali izleyicileri acaba Sefer Gönül  Dağından ayrılacak mı? Sefer diziden neden çıkıyor?  Sefer başka dizide mi oynayacak? Sefer Kayseri’ye gidecek mi? Sefer  diziden neden ayrılıyor sorularını akıllara getirdi.

Daha öncede babasının gurbette çalıştığından dolayı muzdarip olan Zahide ne olursa olsun Sefer’in de babası gibi gurbete gitmesini istemez ancak Sefer maddi ihtiyaçlardan dolayı iş bulamadığından kendisini Kayseri’ye de olsa gitmek zorunda hisseder. Ancak kaderi hiç gülmeyen Zahide Sefer’in gidişinden oldukça üzüntü duyar ve Sefer’in ne olursa olsun gitmesine gönlü razı gelmemiştir. Her ne kadar Sefer ayrılık mesajları verse de Kayseri’ye gidemeyecektir.

Sizce Sefer gerçekten Gönüldağı dizisinden ayrıldı mı? Gönül Dağı Sefer geri dönecek mi? Sefer Gönüldağından gerçekten çıktı mı? Siz konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz de konu ile ilgili yorumlarınızı aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz

Gönül Dağı Sefer (Ferdi Sancar) Kimdir?

1980 İstanbul doğumlu olan Ferdi Sancar Büyükçekmece Bedia Muvahhit Tiyatrosu’nda “Evde Üç Başına” adlı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Ferdi Sancar, 4 Mart 1980 İstanbul doğumludur.

İstanbul Büyükçekmece Bedia Muvahhit Tiyatrosu’nda “Evde Üç Başına” isimli oyunla dikkati çeken Sancar, beyazperdeye ise ilk olarak 2009 yapımı Yahşi Batı filmindeki Johnnie karakteri ile adım atmıştır.

2011 yılında yayınlanan Düz Adam dizisi ile televizyon izleyicilerinin karşısına çıkan Ferdi Sancar, Babam Sınıfta Kaldı, Karaman’ın Koyunu, Hep Yek ve Kardeşim Benim, Tutar mı Tutar gibi yapımlarda boy göstermiştir.

Sancar, 2000 yılında kendi yazdığı “İbret” adlı oyunu, kimsesiz çocuklar için dört arkadaşıyla

2009 yılında çekilen bir reklam filminde canlandırdığı Sincap Necmi rolü ile geniş kitleler tarafından tanınan Sancar, o rolle 2009 Kristal Elma Ödülü’nü kazanmıştır.

Kardeşim Benim, Fırıncının Karısı ve Aykut Enişte gibi başarılı komedi filmleriyle de çıkışını sürdürmüştür.

Ferdi Sancar şimdilerde Gönül Dağı TV dizisinde “Sefer” karakteriyle rol almaktadır.