Gökhan Çıranın Eşi Kimdir? Gökhan Çıra Kimdir? Selin Ciğercinin Eski Hali

Gökhan Çıranın Eşi Kimdir? Gökhan Çıra Kimdir?

Tuzlaspor ile Galatasaray arasında oynanan Türkiye kupası eleme maçında istenmeyen olaylar yaşandı bu olayların içindeyse başta gökhan Çıra ve Galatasaray teknik ekibinden bir isim yeraldı. Olay Instagram Twitter gibi sosyal medya hesaplarında da oldukça fazla gündeme geldi. Onları sonradan öğrenenler Gökhan Çıra ve eşi Selin ciğerci merak etti.

Gökhan Çıranın Eşi Kimdir? Gökhan Çıra Kimdir?

Gökhan Çıra Galatasaray altyapısından yetişmiş profesyonel futbolcu Galatasaray altyapısından yetiştiğikten sonra ikincilikte oynayan Tuzlaspor’da forma giymeye başlamıştır. Gökhan Çıra tolgaspor ile Galatasaray’la oynadığı maçta iki sıfır yenmiş ve sosyal medya hesabından istemeyen bir fotoğraf paylaşmıştı. Ardından Galatasaray tuğba sporu rövanş maçında dört sıfır yenerek turu atlayan takım olmuştu.

Gökhan Çıranın Eşi Kimdir? Gökhan Çıra Kimdir?

Gökhan Çıranın eşi ise Selin ciğerci diş Selin ciğerci Instagram’da yaklaşık 2.500.000 kişi tarafından takip edilen bir isim Selin ciğerci ile gökhan Çıra yakın zamanda evlilik yapmışlardır.  Gökhan Çıra Galatasaray ile ilgili bu olaya karıştıktan sonra eşi Selin ciğerci oldukça merak konusu olmuştu.

işte gökhan Çıranın eşi Selin ciğercinin fotoğrafları;

Selin ciğerci üç yıl önce ameliyat geçirecek kadın olmuştur bu tercihinden sonra Tuzlaspor futbol diyor gökhan Çıra ile evlilik yapmıştır Selin ciğerci sosyal medyada çıkardığı şarkılar ile yaklaşık 3 milyon Instagram takipçisi vardır.

SELİN CİPECNİN ESKİ HALİ: