Gerçeğin Peşinde Yusuf Güneşi Kim Öldürdü?

Gerçeğin Peşinde Yusuf Güneşi Kim Öldürdü?

Star tv ekranlarında İzlemiş olduğumuz Gerçeğin Peşinde gerçekleri gün yüzüne çıkarmaya devam ediyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ile Türkiye de en çok izlenen gündüz programlardan olan, kayıp arama, cinayet arama tarzı programlar tutulmaya başladı. Hemen hemen Tüm kanallar buna bağlı olarak gündüz kuşağına bu tarz programlar ekledi. Atv ekranlarında ise Müge anlıdan hemen sonda Esra Erol’da programı ile aynı format devam ediyor. Bu da programların çok izlendiğinin göstergesi.

Gerçeğin Peşinde Yusuf Güneşi Kim Öldürdü?

Star tv ekranlarında son haftalarda Yusuf Güneş Cinayeti çok konuşulmaya başlandı. Köyde muhtar olan Yusuf Güneş ölü bulundu. Ancak kimin öldürdüğü ise bir türlü aydınlatılamadı. Yakınlarının Gerçeğin Peşinde programına başvurması ile birlikte, Star tv ekranlarında olay soruşturulmaya başlandı.

Gerçeğin Peşinde Yusuf Güneşi Kim Öldürdü?

Yusuf Güneş Cinayeti ile ilgili köyde bir çok kişi ile görüşüldü. Görüşülenlerden bazı isimler çelişkili açıklamalarda bulundu. Ancak henüz katil zanlısının kim olduğu bulunamadı. Gerçeğin Peşinde programında ise üzerinde durulan bazı isimler var. Bu isimlerden bakalım gerçek katil bulunabilecek mi?

Kahraman Maraş’ta 11 Nisan 2012 Tarihinde öldürülen köy muhtarı Yusuf Güneş cinayetinde yakınlarının şüphelendiği bazı isimler var. Yusuf Güneş cinayetinde yeğeni Bünyamin Bey öne çıkıyor. Yusuf Güneş vurulmadan hemen önce yeğeni Bünyamin Güneşi arıyor. Bünyamin Güneş, Amcam beni aradı ve benden diğer yeğeni Hasan’ı götürmemi istedi diyor. Sonrasında yolda giderken Ertuğrul diye bir arkadaşı aldık. Bu arkadaş elektrikçidi demişti. Yusuf Güneş sonrasında tekrardan Bünyamin Güneşi aradı. Sonrasında ise vurulduğu haberini bana abimin hanımı söyledi dedi.

Gerçeğin Peşinde Yusuf Güneşi Kim Öldürdü? Katil Yeğeni Bünyamin mi?

Köyde o gün elektrikler yokken, diğer köyde de elektrikle olduğunu fark ettiğini söyledi. Yusuf Güneşi hastahaneye götüren isim ise abisi Mustafa Güneş. Olay yerine Mustafa Güneş gelip Yusuf Beyi hastaneye götürüyor. Bünyamin ile amcası Yusuf güneşin evi birbirine çok yakın olmasına rağmen, ben 5 el ateş sesini hiç duymadım, çığlık seslerini de hiç duymadım demesi de ayrıca dikkat çekti. Olaylar biraz Bünyamin beye doğru gidiyor gibi.

5 Aralık Perşembe Programda Konuşulanlar;

Yusuf Güneş cinayeti ile ilgili bazı gelişmeler yaşandı. Gelişmelerde Durdu Gül isminde bir adam baraj konusunda Yusuf Güneş ile bir tartışma yaşadık dedi. Durdu Gülün tartışmalarda silah çektiği iddiası var. Bu silahın ise keleş olduğu iddia ediliyor.

10 Aralık Salı Yusuf Güneş ile İlgili Gelişmeler;

Yusuf güneşin yeğeni Yusuf Güneş ölmeden önce baba Yusuf amcamı öldürecekler dediği öğrenildi. Yusuf Güneş öğrenci servisi işide yapıyordu. Cinayetin bu işlerle ilgili ihalelerin üzerine gidildi.

12 Aralık Perşembe Gelişmeler;

Gizli tanık yaptığı röportajda Yusuf güneşi öldüren eşinin kardeşleri olabilir. Akşam vakti kim o demeden kapı açılmaz. Ses tanıdık gelmiş olabilir öldürenler de büyük ihtimal ile tanıdıktır dedi.

Bakalım katil kim? Sizler kimlerden şüpheleniyorsunuz, yorumda bizim ile paylaşabilirsiniz..