Gerçeğin Peşinde İsmail Ilgaz Nerede? Öldürüldü mü?

Gerçeğin Peşinde İsmail Ilgaz Nerede? Öldürüldü mü?

Star tv ekranlarında Gerçeğin Peşinde programı kayıpları bulmaya devam ediyor. Bu kezde İsmail Ilgaz adında bir adam kaybolmul. Sonrasında ise 18 Eylül’de Edirne’de bir ATM den para çektiği sistemlerden öğrenilmiş. Ondan sonra ise haber alınamamış. İsmail Ilgaz 16 Eylül de cenazeye gidiyorum diyerek evden ayrılmış ve birdaha bulunamamış.

Gerçeğin Peşinde İsmail Ilgaz Nerede? Öldürüldü mü?

İsmail Ilgaz Üsküdar Belediyesinde çalışan bir adam . 3 çocuk babası ve 55 yaşlarında. Eşi Kezban Ilgaz ve kardeşi Ali Ilgaz programı başvuru yaptılar. Emekli olduktan sonra İsmail Ilgaz 73 bin tl lik emekli tazminatını aldıktan sonra hiç eve getirmedi. O paranın. Nereye gittiğini anlamadığını dile getiriyor. İsmail Ilgaz 90 bin tl borçlanmış 2016 yılında. Bu borcu kardeşi ile birlikte Ödemiş. Ama kardeşi bu parayı kime ödediğini bilmiyor. İsmail Ilgaz sürekli olarak kredi çekmiş ve maaşı sürekli bu Borçlara kesilmekte.  İsmail Ilgaz’ın borçlarını ödeyemediği için kaçtığı düşünülüyor. İsmail Ilgaz yıllarca çalışmasına rağmen hiç bir para ortada yok. Toplamda 200.000 tl para çekmiş ve sadece ₺ bin tl Ödemiş. Bankalardan kredi çekerek birilerinden borç alarak Ne yaptığı ise ailesi tarafından bilinmemektedir.

Gerçeğin Peşinde İsmail Ilgaz Nerede? Öldürüldü mü?

Kardeşi Ali Ilgaz, İsmail Ilgaz at yarışı hastasıydı. Ama bu kadar parayı ar yatışına harcamış olamaz. Bu adamı birileri tehdit etti ve zorlar orasını aldılar diye düşünüyorum dedi.

12 Aralık Perşembe Gelişmeler:

İsmail Ilgaz Edirne de Gerçeğin Peşinde ekini tarafından bulunmuştur…