Gerçeğin Peşinde Cengiz Bey’in Eşi ve Kızkardeşi Nerede?

Star Tv ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Gerçeğin Peşinde programı ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. İnci Ertuğrul’un sunumu ile hafta içi her gün ekranlara gelen programda bir çok olay aydınlatılmaya, zor durumda olan insanlara yardım edilmeye, kayıplar bulunmaya devam ediyor. Programda birçok olay aydınlatılıyor ancak yarışmaya her yeni gelen konuk anlattıklarıyla izleyenleri şaşırtmaya devam ediyor.

Gerçeğin Peşinde Cengiz Bey’in Eşi ve Kızkardeşi Nerede?

5 Aralık 2019 Perşembe günü programa katılan Cengiz Bey’in anlattıkları da duyanları çok şaşırttı. Cengiz Bey eşini ve kızkardeşini arıyor. Eşinin ise kendi kızkardeşi ile beraber bir dayı-yeğene kaçtığını iddia ediyor. Geride ise kız kardeşinin dört kendisinin de dört çocuğunun annesiz kaldıklarını anlattı. Cengiz Bey çaresiz bir şekilde eşinin ve kız kardeşinin nerede olduğunu merak ediyor. İnci Ertuğrul’dan isteği ise eşinin ve kardeşini bir an önce bulunması ve çocukların annesiz kalmamaları.

Gerçeğin Peşinde Cengiz Bey’in Eşi ve Kızkardeşi Nerede?

Gerçeğin Peşinde programının ilerleyen günlerinde İnci Ertuğrul birçok olay gibi bu olayında aydınlatılmasını sağlayacaktır.