Gerçeğin Peşinde Birgül Baltacı Nerede Kim Kaçırdı?

Star TV’nin gündüz kuşağında hafta içi her gün yayınlanan Gerçeğin Peşinde programı ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. Gerçeğin Peşinde programında bu hafta Birgül Baltacı aranıyor. 17 yaşındaki Birgül Baltacı nerede? Birgül Baltacı’nın 12 Aralık Perşembe günü evinin önünden komşusu Eşref Bey tarafından kaçırıldığı iddia ediliyor. Gerçeğin Peşinde programının muhabirleri yaklaşık bir haftadır Birgül Baltacı’nın evinin önündeler ve onu kimin kaçırdığını bulmaya çalışıyorlar. Eşref Bey’in yakınları ile konuşan muhabirler 17 yaşındaki Birgül’ü bulmak için uğraşıyorlar. Bir hafta önce kaçırılan Birgül Baltacı nerede? Zorla mı tutuluyor? Nasıl kaçırıldı? Kim kaçırdı?

Gerçeğin Peşinde Birgül Baltacı Nerede Kim Kaçırdı?

Gerçeğin Peşinde programı hafta içi her gün İnci Ertuğrul’un sunumu ile Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Programa bu hafta 17 yaşındaki kızı kaçırılan Şengül Baltacı katıldı ve kızını arıyor. Kızını komşusu Eşref Bey’in kaçırdığını iddia eden Şengül Hanım bir an önce kızına kavuşmak istiyor. Şengül Hanım, Eşref Bey’in daha önce kızını istemeye de geldiklerini ancak kızlarının yaşı küçük olduğu için vermediklerini de söyledi.

Gerçeğin Peşinde Birgül Baltacı Nerede Kim Kaçırdı?

Programa bugün Birgül Baltacı’nın kaçırıldığı köyün muhtarı Yaşar Bey, telefon ile konuk oldu ve azasının, Eşref Bey ile akraba olabileceğini söyledi. Azasının iki aile arasında aracı olmaya çalıştığını söyledi. Şengül Hanım,  ne olursa olsun kızını bulacağını söyledi. Gerçeğin peşinde programı muhabirleri ile görüşmeye yanaşmayan Eşref Bey’in yakınları anlaşarak bu olayı çözme teklifinde bulundular.

Gerçeğin Peşinde Birgül Baltacı Nerede Kim Kaçırdı?

Bir haftadır kayıp olan Birgül Baltacı’nın Eşref Bey’in yanında olduğuna Şengül Hanım emin. Gerçeğin Peşinde programı muhabirleri de 17 yaşındaki kızın köyde olduğunu düşünüyorlar. Yakın zamanda kayıp olan Birgül’ün izine ulaşılacak. Detaylar gelmeye devam ediyor..