Gelinim Mutfakta Gelin Elif Akçam ve Kaynana Çiğdem Akçam Yarışmaya Geri Dönecek mi?

Gelinim Mutfakta Gelin Elif Akçam ve Kaynana Çiğdem Akçam Yarışmaya Geri Dönecek mi?

Gündüz kuşağının ilgiyle izlenen yarışma programı Gelinim Mutfakta’da geçtiğimiz hafta şok bir ayrılık yaşandı. Gelin Elif Akçam ve kaynanası Çiğdem Akçam, sevenlerine kötü haberi verdiler ve yarışmadan kendi istekleriyle ayrılmak istediklerini söylediler.

Yarışmanın 24 Ocak 2020 Cuma günü bölümünün sonunda yayınlanan, yeni bölüm fragmanında gelin Elif Akçam ve kaynanası Çiğdem Akçam’ı göremeyen izleyiciler şok geçirdi. 27 Ocak 2020 Pazartesi günü yarışmada gerçekten Elif ve Çiğdem Hanım yoktu ve bu durum sevenlerini oldukça üzdü ve herkes onlardan bir açıklama bekledi.

Gelin Elif Akçam ise sosyal medya hesabından konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Yaptığı açıklamaya göre ise programın editörlerinden biriyle yaşadığı bir problemden bahsetti ve bu problem sebebiyle yarışmadan ayrıldıklarını belirtti. Kaynanasının bir video çekerek editöre yolladığını ve o videoda yarışmadan neden ayrıldıklarının da cevabı olduğunu belirten gelin Elif, editörün bu videoyu yayınlamayacağını da bildiğini ekledi.

Gelinim Mutfakta yarışmasında oldukça uzun bir süredir bulunan ve 60 bilezik kazanan gelin Elif Akçam ve kaynanası Çiğdem Hanım, yarışmanın en sevilen isimlerindendi ve sevenleri onların geri dönmesini istiyorlar. Peki gelin Elif Akçam ve kaynanası Çiğdem Akçam Gelinim Mutfakta yarışmasına geri dönecekler mi?

Gelinim Mutfakta Gelin Elif Akçam ve Kaynana Çiğdem Akçam Yarışmaya Geri Dönecek mi?

Konuyla ilgili olarak 27 Ocak 2020 Pazartesi günü gelin Elif Akçam ve kaynanası Çiğdem Akçam, sosyal medya hesabından canlı yayın yaparak soruları cevapladılar. Yarışmadan ayrılma sebeplerini tam olarak açıklamasalarda editörle yaşadıkları sorundan yine bahsettiler.

Canlı yayın esnasında kaynana Çiğdem Hanım’ın söyledikleri ise sevenlerini bir hayli umutlandırdı. Kaynana Çiğdem Akçam, editörle yaşadıkları problem çözüldüğünde yarışmaya dönmek istediklerini söyledi.

Gelin Elif Akçam ise halen sosyal medya hesabında, Gelinim Mutfakta sayfasını takip etmeye devam ediyor ve yarışmayla ilgili güzel anlarını sosyal medya hesabından paylaşıyor. Bu da demek oluyor ki yarışmanın en iddialı ve en çok bilezik kazanan gelini, Elif Akçam ve kaynanası Çiğdem Akçam’ı, tekrar Gelinim Mutfakta yarışmasında göreceğiz.

Siz, Elif Akçam ve Çiğdem Akçam’ın, geri dönmesini istiyor musunuz? Değerli yorumlarınızı bizimle paylaşın lütfen.