Gelinim Mutfakta 25 Şubat 2022 Cuma Günü Bilezikleri Kim Kazandı? Kim Elendi? Bu Hafta Birinci Kim Oldu? Puan Durumu Ne?

Gelinim Mutfakta 25 Şubat 2022 Cuma Günü Bilezikleri Kim Kazandı? Kim Elendi? Bu Hafta Birinci Kim Oldu? Puan Durumu Ne?

Gündüz kuşağının ilgiyle izlenen yarışma programı Gelinim Mutfakta’da güzel bir haftanın daha sonuna gelindi. Gelinler tüm çabalarıyla yemeklerini yaptılar, kaynanalar ise yemekleri tadarak gelinlere puanlarını verdiler.

Gelinim Mutfakta’da bu haftaki gelinler Yeşim, Miyase, Hasret ve Deniz. Dört gelin de oldukça iddialıydı ve ellerinden geleni yaptılar. Kimse elenmek istemiyor ancak bir gelin ve kaynana bugün bu yarışmadan ne yazık ki ayrılıyor. Genel olarak gelinler Kayınvalidelerin kendi gelinlerini bularak ona en yüksek puanı vermesinden şikayetçi oldu.

  • Haftanın Sonu Puan Durumu:

Yeşim:69 Puan

Miyase:73 Puan

Hasret:60 Puan

Deniz:51 Puan

Günün sonunda 5 altın bileziği kazanan kazanan gelin kim oldu?. Günün sonunda yarışmaya veda eden gelin kim oldu?

Yarışmacılar arasındaki kıyasıya rekabetin sonunda haftanın kazananı 73 puan ile Miyase oldu. Elenen gelin ise aldığı Deniz oldu.

Haftanın son gününde haftanın birincisi açıklanmadan önce günün birincileri en yüksek puanı alıp çeyrek altın için kuraya kalan iki gelin Miyase ve Yeşim oldu. Kurada kazanan şanslı gelin ise haftanın son çeyrek altınını kazanmış olan Miyase oldu. Miyase ile yeşim arasındaki arkadaşlık da dikkat çekti. Bu haftanın perşembe ve cuma gününün en yüksek puanını alarak 5 altın bileziği kazanan gelin 33 puan ile Miyase oldu. 4 Kayın validenin de ilk kez gelininin tabağını doğru tahmin ettiğine şahit olduk. Elenen denizin duygusal anları da gözlerden kaçmadı.

 

Bu puan durumu sonunda haftanın birincisi ve eleneni şu şekilde oldu:

Haftanın Birincisi Olan Gelin: Miyase

Elenen Gelin: Deniz