Gelinim mutfakta 22 Kasım Haftanın birincisi kim? Kim elendi?

Gelinim mutfakta 22 Kasım günün birincisi kim? Haftanın birincisi kim? Kim elendi?

Kanal D ekranlarının keyifle izlenen yarışması gelinim mutfakta Fatih Ürek’in renkli sunumuyla ekranlara gelmektedir. En çok altın dağıtan program niteliği taşıyan gelinim mutfakta da 22 Kasım cuma günü haftanın finali günün birincisi kim olacak? Bu gün çifte final yaşayacak gelinlerimiz. Haftanın finalinde kim 5 altın bilezik kazanacak sorusu merak uyandırıyor.

Gelinim mutfakta 22 Kasım günün birincisi kim? Haftanın birincisi kim? Kim elendi?

Her hafta bir mutluluk bir hüzün yaşanıyor. Acaba bu hafta kim altın alıp mutlu olacak kim elenip mutsuz olacak. Uzun zamandır yarışan yarışmacılar olan programda gelin ve kayınvalidelerin gergin dakikalar geçirdiği sahneler yaşanıyor. Uzun zamandır yarışan Elif ile sonradan gelen gelinimiz Melike tartışma yaşıyorlar.

Gelinim mutfakta 22 Kasım günün birincisi kim? Haftanın birincisi kim? Kim elendi?

Gelinim mutfakta da haftanın final punalamasi heyecanla başlıyor ilk olarak punalamayi kayınvalide Pakize hanım yapıyor. Kendi gelinini bulmak istiyor bütün kayınvalideleri. Pakize hanım katmerin tadina bakarak puanliyor. Pakize hanım gelinlerimizeden Elif’e 3 puan, kendi gelini Gamze’ye 3 puan veriyor. Melike geline 5 puan, duygu geline 1puan veriyor.
İkinci olarak puanlama ya Aysel hanım geliyor. Aysel hanım gelini Duygu’ya 4 puan, Melike geline 4 puan, Elif geline 5 puan ve Gamze geline 1 puan veriyor.

 

Gelinim mutfakta 22 Kasım Haftanın birincisi kim? Kim elendi?

Üçüncü olarak puanlamayi Şaheste hanım yapıyor. Şaheste hanım gelini Melike’ya 5 puan veriyor, Elif geline 3 puan veriyor, Duygu 1 geline puan veriyor ve Gamze geline 4 puan veriyor. Son olarak kayınvalide Çiğdem hanım yapıyor. Ve haftanın 400. altınina sahip olacak günün biricisi kim?

Çiğdem hanım gelini Elif’e 5 puan, Gamze geline 1 puan, Melike geline 4 puan ve Duygu geline 1 puan vererek bu günün çeyrek altınıni kazanan gelin belli oluyor. Bu günün çeyrek altınıni kazanan gelin 18 puanla Melike gelin oluyor.

HAFTANIN BİRİNCİSİ AÇIKLANDI….

Ve şimdi haftanın en düşük puanını alıp programa veda eden gelin ve kayınvalidesi 40 puanla Gamze ve Pakize hanım oluyor. Daha ilk haftası olmasına rağmen kendini gosteremeyip elendi. En çok merak merak edilen 400. Altın bileziği kazanan ve haftanın en yüksek puanının alıp 5 bileziği kazanap birinci olan gelin 74 puanla Melike oluyor. Melike gelin hem çeyrek hem bilezik kazanıyor.