Gelinim Mutfakta 17 Ocak 2020 Cuma Günü Birincisi ve Eleneni

Gelinim Mutfakta 17 Ocak 2020 Cuma Günü Birincisi ve Eleneni

Gündüz kuşağının eğlenceli yarışma programı Gelinim Mutfakta’da bir haftanın daha sonuna gelindi. Dört gelinin kıyasıya mücadelesinde bugün bir gelin yarışmaya veda ederken bir gelin beş altın bileziğin sahibi oldu. Hangi gelin toplamda diğer gelinlerden daha yüksek puan aldı? Toplamda daha düşük puan alarak yarışmaya veda eden gelin hangisi oldu? Kaynanalar bugün kime kaç puan verdiler? Tüm detaylar haberimizde.

Gelinim Mutfakta yarışması, hafta içi her gün Kanal D ekranlarında, Fatih Ürek’in eğlenceli sunumuyla izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Gelinler yemek yapıyor. Kaynanalar ise hangi yemeği kimin yaptığını bilmeden yemekleri puanlıyorlar.

Her günün sonunda kaynanalardan en yüksek  puanı alan gelin bir çeyrek altının sahibi oluyor. Haftanın finali olan Cuma günü ise tüm haftanın toplam puanına bakılarak en yüksek puanı alan gelin beş altın bileziğin sahibi olurken, en düşük puanı alan gelin ise kaynanasıyla beraber yarışmaya veda ediyor. Peki bu hafta hangi gelin kaynana yarışmaya veda etti?

Gelinim Mutfakta 17 Ocak 2020 Cuma Günü Birincisi ve Eleneni

Gelinim Mutfakta yarışmasında bu haftaki gelinler Elif Akçam, Burçin Saruhan, Aleyna Pırlak ve Betül Sarıboya. Geçtiğimiz hafta en yüksek puanı alan gelin Elif Akçam olmuştu ve 5 bileziğini alarak toplamda 55 bileziğe sahip olmuştu. Geçtiğimiz hafta yarışmadan elenen Goncanur Bekir’in yerine ise bu hafta Pazartesi günü yarışmaya Betül Sarıboya katılmıştı. Peki bu dört gelinden hangisi 5 altın bileziğin sahibi oldu?

Gelinim Mutfakta 17 Ocak 2020 Cuma Günü Birincisi ve Eleneni

Ekranların sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta’da bir haftanın daha sonuna gelindi. Bugün 66 puanla 5 altın bileziğin sahibi olan gelin Burçin oldu. 54 puan alan Aleyna normal şartlarda eleniyordu ancak Betül çekilmek istediği için bu hafta yarışmaya veda eden isim Betül oldu.