Fox Tv Baraj Dizisi Tüm Oyuncuları Konusu

1977 yılında Türkan Şoray, Tarık Akan ve Nasır Melek’in başrollerinde oynadığı ‘Baraj’ filminin dizi versiyonu 2020 yılında Fox TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Türkan Şoray’ın kızı Yağmur Ünal, dizinin çekimleri için daha önce de bir çalışma yapmıştı ancak bazı sebeplerden dolayı dizinin çekimlerine başlanamamıştı. Yapımcılığını Yağmur Ünal ve Fatih Aksoy’un üstleneceği dizi, 2020 yılında Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşacak. Fox TV ekranlarında izleyiciyle buluşmaya hazırlanan Baraj dizisinin senaryosunu ise Hasan Tolga Pulat kaleme alıyor.

Fox Tv Baraj Dizisi Tüm Oyuncuları Konusu

Baraj Filmi

Baraj Filmi, 1977 yapımı bir Türk filmidir. Yönetmenliğini Orhan Aksoy’un yaptığı Baraj filminin senaryosunu ise Safa Önal kaleme almıştır. Başrollerinde Türkan Şoray, Tarık Akan ve Nasır Melek yer almaktadır. Baraj inşaatında ustabaşı olan Nazım ile genelevde çalışan Aysel mektuplaşmaya başlarlar. Aysel ile tanışmaya utanan Nazım, çalışanlarından Orhan’ı kendisi gibi Aysel ile tanıştırır ancak Aysel’in şantiyeye gelmesiyle olayların yönü değişir.

Fox Tv Baraj Dizisi Tüm Oyuncuları Konusu

Biran Damla Yılmaz (Aysel)

Biran Damla Yılmaz, 28 Haziran 1986 Gebze doğumludur.14-15 yaşlarında oyunculuk sektörüne girmiştir. İlk oyunculuk deneyimini Ada isimli film ile yaşamıştır. Çılgın Dersane serisinin dördüncüsünde oynamıştır. Beyaz Yalan ve Kırgın Çiçekler gibi dizilerde rol aldı.

Kerem Bürsin (Orhan)

Kerem Bürsin, 4 Haziran 1987 İstanbul doğumludur. Hayatının önemli bir kısmı Amerika’da geçmiştir ve burada Hollywood projelerinde yer almıştır. Amerika’da ‘En İyi Erkek Tiyatro Oyuncusu Ödülü’de kazanmıştır. Türkiye’ye döndükten sonra ise birçok dizi teklifi almıştır ve 2013 yılında Güneşi Beklerken dizisinin kadrosuna dahil olmuştur. 2014 yılında ise Unutursam Fısılda isimli sinema filminde rol aldı. Şeref Meselesi, Bu Şehir Arkandan Gelecek, Muhteşem İkili gibi dizilerde rol aldı.

Serhat Kılıç (Nazım Usta)

Serhat Kılıç, 8 Temmuz 1975 Ankara doğumludur ve aslen Malatyalıdır. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi tiyatro bölümü mezunudur. Hacettepe Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünde reji üzerine master yapmıştır. Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tiyatro bölümünde öğretim görevlisi olarak ders vermiştir. 1992-2001 yılları arasında radyo programcılığı yaptı. 2009 ve 2010 yıllarında FOX TV’de ‘Uyanık Bar’ isimli bir programı sundu. 2010 yılında ‘Veda’ filminde Atatürk’ün sağ kolu Salih Bozok’u canlandırdı. 2011 yılında Show TV’de ‘Paranoyak’ isimli tek kişilik show programını yaptı. 2012 yılında ‘Seksenler’ dizisinde ‘Ergun Plak’ rolü ile daha da ünlendi.