Ferhat ile Şirin Dizisi Sevenlerine Kötü Haber Geldi Final Kararı Alındı

Fox TV ekranlarında yayınlanan Ferhat ile Şirin dizisinde işler yolunda gitmiyor. Ferhat ile Şirin dizisi sevenlerine kötü haber. Ferhat ile Şirin dizisi final mi yapıyor? Dizi 4 bölüm yayınlandı ancak diziden sevenlerine kötü haber. Ferhat ile Şirin dizisi erken final mi yapıyor? Dizi 22 Kasım Cuma günü yayın hayatına başlamıştı ve başladığı günden itibaren yayınlanan 4 bölümünde de reyting sonuçları yüzleri güldürmedi. Reyting sonuçları ise akıllara dizinin erken final yapıp yapamayacağı sorusunu getirdi.

Ferhat ile Şirin Dizisi Sevenlerine Kötü Haber Geldi Final Kararı Alındı

Cuma günleri Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan dram türündeki dizide başrolde Tolga Sarıtaş, Cansu Dere ve Leyla Tanlar isimleri bulunuyor. Dizide Tolga Sarıtaş Ferhat karakterine, Cansu Dere Banu karakterine ve Leyla Tanlar ise Şirin karakterine hayat veriyor.

Yapımcılığını 03 Medya ve Artİstanbul Medya’nın beraber üstlendiği dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Mehmet Ada Öztekin bulunuyor. Dizinin senaryosunu ise Savaş Korkmaz kaleme aldı. 22 Kasım 2019 Cuma günü yayın hayatına başlayan Ferhat ile Şirin dizisinde işler yolunda gitmiyor.

Ferhat ile Şirin Dizisi Sevenlerine Kötü Haber Geldi Final Kararı Alındı

Dizi yayınlandığı ilk bölümünden itibaren reytinglerde istenilen sıraları alamadı. Dizinin 6 Kasım Cuma günü yayınlanan bölümü reytinglerde totalde 10. sırada kendine yer bulabilmişti. 13 Aralık Cuma günü yayınlanan bölümü ise reytinglerde totalde ilk 10’da kendine yer bulamadı. Dizinin reyting rakamları yüz güldürmüyor. Reyting rakamları istenilen düzeyde olmazsa dizinin erken final yapabileceği söylenmişti. Dizinin 5. bölüm reyting sonuçları da istenilen düzeyde olmazsa final kararı alınacaktır diyebiliriz.