Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinde Şok Değişim! Diziden 2 Kişi Ayrıldı

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinde Şok Değişim! Diziden 2 Kişi Ayrıldı

Salı akşamları FOX TV’de yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin birçok izleyicisi var ve beğeniliyor. Ancak salı günü yayınlandığı için başka dizilerle rekabet halinde. Bu yüzden senaristler tarafından alınan kararlar ile Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde şok bir değişim olacak. Hikaye akışı değişecek. Diziye Barış Kılıç’ın dahil olacağı ve daha da önemlisi başrol olarak görev alacağı haberi geldi. Barış Kılıç’ın canlandıracağı karakter Azra karakteri ile ilişki içinde olacak. Bu haberlerden sonra dizi ekibinde ayrılık haberleri geldi!

Hikayede dengeler dizide zaman atlaması yaşatılarak değişecek. Bu değişikliğin sebebi ise salı rekabetinde ayakta kalabilmek ve aynı zamanda izleyicileri daha da heyecanlandırabilmek olduğu söyleniyor. Diziden ayrılacağı söylenen Yıldırım karakterinden sonra bir isim daha veda edecek. Yiğit Kirazcının canlandırdığı Yıldırım karakteri hikayede çok önemli bir yer alıyordu. Yıldırım ile hep bir yarış içinde olan ve Azra karakteri için çok önemli bir isim olan Sergen karakteri de diziden ayrılacak.

Sarp Akkaya Azra’nın bir dönem evli olduğu ve çok sevdiği ancak daha sonra aldattığını öğrendiği Sergen karakteri çok başarılı bir şekilde Sarp Akkaya tarafından canlandırılmıştı.

Yiğit Kirazcı’dan sonra Sergen karakteri ile Sarp Akkaya’nın diziden ayrılacak olması izleyicileri üzse de bu dizinin akışının net bir şekilde değişeceğini gösteriyor.

Bir kaç bölüm sonra Sergen karakteri ile Sarp Akkaya diziden ayrılması bekleniyor. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin “The Split” isimli diziden uyarlandığını hatırlatmakta fayda var. Senaristler büyük bir risk gibi gözüken bir karar aldılar ve Salı günü yayında olan Baba ve Üç Kız Kardeş dizilerinin içinde olduğu mücadelede öne geçmek için yaptıkları bu değişim işe yarayacak mı?