Esra Erol’da Yahya Güler Kim? Kadriye Kaplan Ünlü Olmak mı İstiyor?

Esra Erol’da Yahya Güler Kim? Kadriye Ünlü Olmak mı İstiyor?

Esra Erol’da Yahya Güler Kim? Kadriye Kaplan Ünlü Olmak mı İstiyor?

Atv ekranlarında izlediğimiz Esra Erol’da programında kadriye ve yahya güler olayı insanları şaşırtmaya devam ediyor kadriye ünlü programa katıldıktan sonra birlikte üç kadınla yahya Güler’in evinde kaldıklarını ve çocuklarının da yanlarında bulunduklarını söyledi kadınlardan diğeri de Esra Erol’da programına geldi ve yahya güler bize zorla fuhuş yaptırıyordu dedi.

Esra Erol’da Yahya Güler Kim? Kadriye Ünlü Olmak mı İstiyor?

Esra Erol’da Yahya Güler Kim? Kadriye Kaplan Ünlü Olmak mı İstiyor?

Kadriye ile birlikte diğer evde kalan sevda hanım ise kadri yenin söylediklerinin yalan olduğunu dile getirdi Sevda para karşılığında Fuhuş yaptırıyordu bize zorla yahya güler. Taksici yahya Güler’in evinden bize alıyordu ve pansiyona götürüyordu dedi kadriyeyse bu iddiaları kabul etmedi ben kimseyle para karşılığında birlikte olmadım dedi. Kadriye programa boşanmak ve çocuklarının DNA  testini yaptırmak için katılmıştı ama olaylar çok farklı yerlere gitti kadriye programda çok rahat tavırlar sergiledi.

Esra Erol’da Yahya Güler Kim? Kadriye Kaplan Ünlü Olmak mı İstiyor?

Kadriye kaplan muğla’da yahya Güler ile birlikte yaşamaya devam ederken kendi programa katılıp yahya Güler’den şikayetçi oldu ve çocuklarının kimden olduğunu öğrenmek için dna testi yaptırmak istedi. Sevda hanım ise artık hiçbir kadın bizim yaşadıklarımızı yaşamasın diyerek programda ağlamaya başladı kadriyenin ise rahat davranışları programda oldukça dikkat çekti. Kadriye kaplan ile yahya Güler’in gizli ortak oldukları program izleyicileri tarafından düşünülmeye başladı.

10 Aralık Sali Gelişmeler;

10 Aralık Salı günü Esra Erol’da programına yahya güler telefon ile bağlandı Yahya Güler canlı yayında ben bu kadınlara fuhuş yaptırmadım nerede ne zaman ve kiminle yaptıysan kanıtlasınlar yer söylesinler gidip kayıtlarını alıp geleyim dedi. Yahya güler Harun güler adında fake bir hesap açmış ve bu hesaptan sevda hanım ile duygusal ilişki yaşamış. Sevda görüştü kişinin Harun güler olduğunu düşünmüş bunu yapanın yahya güler olduğunu bilmiyormuş. Ama gerçekte Harun güler adında biri olduğunu dile getirdi kadriye hanım yahya güler ise bunu doğruladı Söke’ye geldi burada görüştük dedi.

Yahya Güler’in eski eşi telefon ile canlı yayına bağlanarak yahya güler beni iki yıldır terk etti köydeyim ve çok çaresizim çocukların bir haftadır okula gidemiyor dedi. Yahya güler maddi ve manevi olarak sorumluluklarını yerine getirmiyor dedi. Köydeki bir çok insana da dolandırdığını söyledi. Kadriye ve Sevda kocamı dolan duruyordu kocam da köyde milleti dolandırıp para alıyordu dedi.

11 ARALIK ÇARŞAMBA GELİŞMELER;

Kadriye Ramazan ile resmî olarak hala evli. Ancak 5 yıldır ayrı yaşıyorlar. Kadriyenin çocuğu eski eşi Ramazandan değil mi ? DNA testi henüz açıklanmadı ama büyük ihtimal ile DNA testi sonuçlarına göre Kadriyenin çocuğu Babası Ramazan.

DNA Sonucu Açıkladın….!

çocugun biyolojik babası ramazanmış.