Esra Erol’da Yağmur Bozkurt Kim? Emrah Bozkurt Doğru mu Söylüyor?

Esra Erol’da Fikret Dinler Kim? Emrah Bozkurt Doğru mu Söylüyor?

Esra Erol 10 Aralık Pazar günü şok iddialara sahne oldu. Emrah Bozkur adında bir şahıs, eşi Yağmur Bozkurt’u kaybettiği için ve babasının Yapmur Bozkurt’u  başka erkeklerle evlendirme ve ilişkiye zorladığını iddia etti. Yapmur Bozkurt 13 yaşındayken babasının istismarına kalmış ve bu nedenle devlet yurtlarında kalmış. Fikret Dinler Emrah Bozkurt ve Yapmur Bozkurt’un peşini bırakmamış. Tehdit ederek Yağmur Bozkurt’u eşinin elinden alıp başka erkekler ile evlendirmeye çalışıyor. Yağmur Bozkurt ve Emrah Bozkurt ikilisinin evliliğinden 1 çocuğu var. Çocuklarının ismi Hasan.

Esra Erol’da Fikret Dinler Kim? Emrah Bozkurt Doğru mu Söylüyor?

Emrah Bozkurt kayınpederinden şikayetçi olduğunu ve eşinin elinden alındığını iddia ediyor. Yağmur Bozkurt Emrah Bozkurt’a beni babamdan kurtar. Beni ondan koru dediğini söylüyor. Emrah Bozkur eşimi ve beni sürekli arıyor. Adres değiştirsek bile gelip bizi bir şekilde buluyor. Dakika başı bizi arıyor. Sık sık rahatsız ediyor. Kaçsam gitsem de bizi buluyor.

Esra Erol’da Fikret Dinler Kim? Emrah Bozkurt Doğru mu Söylüyor?

Emreh Bozkurt 10 gün boyunca hastanede yatmış. Hastanede uyandığında eşim ve çocukların yoktu. Kalktım eşimi aradım. Eşimi bir türlü bulamadım. Sonra eşimi otelde buldum. Eşim ben hastanedeyken Erdem Çubukçu adında bir adam ile görünüyor. Kamerada izledim. Ablam eniştem kayınpederim hepsi bu işin içinde diyor.

Ve Şok….

Erdem isminde adamla kaçan Yağmur çocuğunu da yanında görürdü. Emrah çocuğunu istediğinde ise çocuğunun dayak yediğini görüyor. Peki sizce bu olay nasıl sonuçlanacak? Yorumlarda bizimle fikirlerinizi paylaşınız. 9 Ekim tarihinde Emrah’ın kayın babası tekrardan eve gelerek bıçakla onu tehdit etti. Emrah karısını almanın karşılığında oturduğu evi kayın babasına karşılıksız verdi. Emrah bu olayla ilgili Cumhuriyet Başsavcılığına şikayette bulunmuş. Emrah kayın babasına 50.000 TL para teklif ederek eşini ve çocuğunu bırakmasını söylemiş. Bu olayın altından çok farklı şeyler çıkacak gibi gözüküyor. Sanki yağmur bozkurt ve babası işbirliği yaparak Emrah’ın paralarını almak istiyor gibi bakalım ilerleyen bölümlerde neler yaşanacak olay ne zaman açığa kavuşacak

Esra Erol’da Yağmur Bozkurt Kim? Emrah Bozkurt Doğru mu Söylüyor?

Emrah eşi Yağmur Bozkurt’un memur olduğunu söylüyor kendi ise tamirci olarak çalışmakta. 2018 yılında yağmur bozkurt emraha boşanma davası açmış boşanma davasını açtığın kişi ise Emrah’ın kayın babası olduğunu iddia ediyor