Esra Erol’da Ramazan’a İkinci Şok

 

Atv ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen Esra Erol’da programı izleyicilerden her zaman tam not almayı başarıyor. Bir çok karanlık olayın aydınlatıldığı programda Esra Erol, zor durumda olan birçok kişiye, ailelere yardımda bulunuyor. Daha önceden evlenme programı ile ünlenen Esra Erol, yeni projesinde de çok başarılı işlere imza atıyor.

 

Esra Erol’da Ramazan’a İkinci Şok

Yoğun bir hayran kitlesi olan Esra Erol’un ekran karşısındaki samimi ve sıcak tavırları, onun neden bu kadar çok sevildiğini açıklamakta yeterli oluyor. Yardımsever ve hoşgörülü kişiliği ile her zaman insanlardan tam not almayı başarıyor.

Esra Erol’da Ramazan’a İkinci Şok

Esra Erol’da yarışmasına genel olarak zor durumda olan problemli aileler katılıyor. Bu ailelerde eşler bazen boşanmak istiyorlar bazen de tam tersi ailelerini kurtarmak. Her ili durumda da Esra Erol programa katılanlara elinden gelen yardımı yapıyor.

Esra Erol’da Ramazan’a İkinci Şok

Ekranların vazgeçilmezlerinden olan Esra Erol’da programında son haftalarda öyle bir aile var ki yaşadıklarını duyanlar şaşırıyor. Kocasından şikayetçi olarak programa katılan Melahat’e herkes başta üzülmüştü ancak sonradan işin rengi değişti.

Esra Erol’da Ramazan’a İkinci Şok

Melahat ve Ramazan’ın iki çocukları var. Daha önceden yapılan DNA testi sonuçlarına göre Melahat’in küçük olan çocuğu Ramazan’dan çıkmamıştı. Ramazan şüphesinde haklı çıkmıştı ancak Melahat büyük çocuğunun Ramazan’dan olduğuna emin olduğunu söylüyordu ve büyük çocuğu için DNA testi yapılmasını istememişti.

Esra Erol’da Ramazan’a İkinci Şok

Melahat büyük çocuk için de DNA testi yaptırmaya ikna edildi ve 22 Kasım Cuma günü DNA testi sonuçları Esra Erol’da programında açıklandı. Açıklanan sonuç sonrası derin üzüntüye boğulan Ramazan stüdyoyu terk etti.

Esra Erol’da Ramazan’a İkinci Şok

Gözyaşları içinde kalan Ramazan, stüdyoyu terk etti. Esra Erol’da programında açıklanan DNA testi sonuçlarına göre Melahat’in kesin olarak Ramazan’dan dediği büyük çocuğunda Ramazan’dan olmadığı kanıtlandı.

Son olarak da Ramazan ile Melehat anlaşmalı olarak boşandılar..

Esra Erol’da ile ilgili tüm gelişmeler için bizi takipte kalmayı unutmayın.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.