Esra Erol’da Murat Dinç Gamze Toluyu Kaçırdı mı?

Esra Erol’da Murat Dinç Gamze Toluyu Kaçırdı mı?

Esra Erol’da her gün farklı olaylar ile karşı karşıya geliyoruz. Atv ekranlarında Esra Erol’un sunduğu program da Gamze Hanım kaçtığında hamileydi iddiası var.

Esra Erol’da Murat Dinç Gamze Toluyu Kaçırdı mı?

Gamze Hanımı kaçıran Murat Dinç evliyken kaçırdığı Gamze’yi zorla tutmadığını iddia ettiler. Ekranlara bağlanan Selami Bey ise herkesi şaşırttı. Selami Bey Murat Dinçin oğlu Selami bey babasının yaptığını oldukça doğru bulmaktadır. Ali bey istediği taşa başını vursun. Gamze burada mutlu dedi. Selami bey Murat beyin oğludur. Selami Bey annesi olması rağmen evde Gamze hanımın da olması    hiç zoruna gitmemekte. İlginç şekilde pişkin pişkin telefonda konuşan Selami Bey herkese cevap vermeye çalışıyor.

Esra Erol’da Murat Dinç Gamze Toluyu Kaçırdı mı?

Ali Bey cezaevine girdiğinde kaçan eşi Gamze Hanım için programı başvuru yapmış. Ben hapishanedeyken Murat Dinçer tarafından kaçırıldı. Gamze hanımında Aliyi sevdiğini iddia ediyorlar. Ali Bey ile Resmî olarak evli olan Gamze Hanım 5 aylık hamile ve çocuk benden diye iddia ediyor. Murat Dinçin akrabaları da canlı yayına bağlanmak istediler.Stüdyo da ilginç gelişmeler yaşanıyor. Gamze hanımın Murat Dinçer yanında zorla tutulduğu da iddialar arasında. Gamze’nin annesi stüdyoya bağlandı ve kızım aliyi seviyor Ali de kızımı seviyor diyor.

Gamze Tolu 3 Aralık Salı günü programı canlı yayın ile bağlanarak bir çok şeyi itiraf etti. Gamze Tolu Murat Dinç beni kaçırarak alıkoydu ve zorla evinde tuttu. 5 aylıkta hamileyim dedi. Stüdyo şok yaşadı. Murat Dinç çok farklı bir insan. Gamze 20 gün boyunca odadan çıkmadım. Mutfaktan çıkmadım. Benim yanımda özel şeyleri konuşmuyordu. Gamze Tolu Çankırı da Atv ekipleri tarafından bulunarak yayına bağlandı. Murat Dinç bana benimle olması için bir çok teklifte bulundu .

Ve Büyük Gelişme…!!!!

Gamze Tolu Murat Dinç tarafından zorla kaçırıldı. Gamze Toluya ulaşıldı ve 4 Aralık Çarşamba günü Gamze Tolu stüdyoya geldi. Murat Dinç bana telefondan sevgili olmayı teklif etti. Ben de bir anlık sinir ile Murat’ın teklifini kabul ettim. Ali de hapşshaneye girdi . Ali hapse girince çok sıkıntı yaşadım ve Murat ile gittim. Çok pişman oldum.  2.  Günümde pişman oldum ama yapacak birşey bulamadım. Beni Çankırı’ya götürdü. Ama ben evde isteyerek durmadım. Gittiğim günden itibaren çok pişmandım. Murat Dinç beni Ali hapşshaneden çıkmadan 1 gün önce anneme bıraktı. Sen geldiğin yeri unutamadın git diyordu. Şeklinde anlattı.

Murat Dinç varlıklı ve zengin bir isim. Gamze bu paraya aldanıp istekli olarak kaçmış olabilir..

Gelişmeleri hep birlikte takip edeceğiz..