Esra Erol’da Mükerrem Demir Nerede? Kim Kaçırdı?

Hafta içi her gün Atv ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programına 8 Ocak Çarşamba günü katılan Cennet Hanım kızı Mükerrem Demir’i arıyor. Mükerrem Demir nerede?

Esra Erol’da programında bugün Mükerrem Demir aranıyor. Mükerrem Demir iki çocuğuyla beraber 3 aydan beri kayıp. Daha önce de kaybolduğu ve Edirne’de bulunduğu söylenen Mükerrem Demir nerede? Kendi mi kaçtı? Kaçırıldı mı?

Ekranların ilgiyle izlenen programı Esra Erol’da, her gün birçok insanın derdine çare bulunuyor. Kayıplar bulunuyor, faili meçhul cinayetler çözülüyor. Bugün ise programda iki çocuğuyla beraber üç aydan beri kaybolan Mükerrem Hanım aranıyor. Mükerrem Demir, 2017 yılında da evden kaçtı ve Edirne İpsala’da  bulundu. Bugün gelen haberle Mükerrem Hanım’ın iki gün önce İpsala’da göründüğü haberi geldi. Peki Mükerrem Hanım geri gelecek mi?

Programa telefonla bağlanan Mükerrem Hanım’ın eşi Kadir Bey, eşiyle bir ay önce telefonla konuştuğunu ve eşinin geri geleceğim dediğini söyledi ancak o günden itibaren eşinden haber alınamadı. Peki Mükerrem Hanım neden evden kaçtı? Şiddet mi görüyordu?

Mükerrem Hanım’ın eşi Kadir Bey, eşine şiddet uygulamadığını, aralarında sorun çıkarsa da bunun maddi geçimsizliklerden olduğunu söyledi. Kadir Bey eşi geri dönerse ve evliliklerine devam etmek isterse hayır demeyeceğini ancak boşanmak isterse de boşanabileceğini söyledi. Kadir Bey’in rahat konuşmaları ise stüdyodaki herkesi şaşırttı.

Esra Erol’da Mükerrem Demir Nerede? Kim Kaçırdı?

Esra Erol’da programına 8 Ocak Çarşamba günü konuk olan Cennet Hanım kızı Mükerrem’i arıyor. Mükerrem Hanım iki gün önce Edirne İpsala’da görüldüğü haberi gelmişti ve Mükerrem Demir bulundu. Programa Edirne İpsala’da yanına kaçtığı Talip Bey ile katıldı ve evli olduğu eşinden şiddet gördüğünü söyledi.

13 Ocak Pazartesi günü Mükerrem Hanım’ın eşi Kadir Bey stüdyoya gelecek ve Mükerrem Hanım iki yüzleşecek.