Esra Erol’da Gülşah Çocuklarını Sattı mı

Esra Erol’da Gülşah Çocuklarını Sattı mı?

Evlilik programlarının yasaklanmasının ardından Esra Erol artık kayıp, cinayet vb. programlarının sunuculuğunu yapmaya başladı. Uzun süredir Şaban ve Gülşah çiftinin sorunları ile uğraşıyor.

Gülşah, Şaban bey ile evliyken ve 2 de çocuğu varken, Mustafa isminde bir adam ile yasak ilişki yaşayan ve bu ilişkiden hamile kalan bir kadın.

Gülşah bu yasak ilişkşden ikiz çocuklara hamşle kalıyor. Mustafa bey bu yaşananları ben isteyerek yapmadım, alkollüydüm Gülşah bana sürekli yapışarak başıma bela oldu şeklinde anlatıyor.

 

Daha da kötüsü ortada doğan ikiz çocuklar, Buket hanım ve çocukları alan 2 kardeş aile var. Gülşah çocukları doğurduktan sonra tıpun bakımda yattığını ve çocuklara bakamayacağı için onları evlatlık vermek istediğini söylüyor.

Buketin yardımı ile 2 çocuğu hiç bir karşılık almadan 2 kardeş aileye veren Gülşah, tek suçlunun Resmî eşi Şaban Bey olduğunu iddia ediyor.

Mersin emniyeti çocukları alan aileleri buldu. Çocuklar devletin şefkatli kollarına bırakılırken, soruşturma hala devam ediyor.

Gülşah çocuklar karşılığında büyük ihtimal ile para aldı. Ancak bunu saklıyor. Ya da Gülşah para almadı ama onu kullananlar para aldı gibi gözüküyor. Hastanede çocuklar nasıl pazarlandı personel yardım etti mi en önemli soruda bu.

Kesinlikle hastane personelinin yardımı bu işte var. Yoksa yoğun bakımdaki kadın bu aileyi nasıl bulsun . Çocukları nasıl versin.

Allah böyle günleri, olayları bizlerden uzak tutsun. 2 masum çocuk dışında bu olayda hiç kimse masum gözükmüyor maalesef .

Bizi takip ettiğiniz için teşekkürler.

Yorumlarınızı bizim ile paylaşabilirsiniz.