Esra Erol’da Gül Halıcıoğlu Nerede? Neden Kaçtı?

Esra Erol’da Gül Halıcıoğlu Nerede? Neden Kaçtı?

9 Aralık pazartesi günü ATV ekranlarında Esra Erol’da programında gül halıcıoğlu nerede soru sorulmaya başlandı annesi Hanife halıcıoğlu programa başvurarak Gül halıcıoğlu’nun nerede olduğunu öğrenmek istediğini onunla görüşmek istediğini ağlayarak dile getirdi.

Esra Erol’da Gül Halıcıoğlu Nerede? Neden Kaçtı?

Hanife hanım kızım gelsin burada onunla görüşelim ondan sonra eşiyle mutlu olmak istiyorsa yine mutlu olsun dedi. Gül halıcıoğlu evden kaçmadan önce bir eşine bir de çocuğu vardı kuruyemiş almaya çıkıyorum diyerek evden çıkan gül bir daha dönmedi kaybolalı 11 ay olan gün halıcıoğlu ayrıldıktan sonra eşinden de boşandın eşinden boşanan gül halıcıoğlu tekrardan eve hiç dönmedi annesi ile telefonda görüşen gül anne ben emin ellerdeyim merak etme dedi Murat isminde biriyle ilişkisi olduğu düşünülen gün halıcıoğlu programa henüz bağlanmadı.

Esra Erol’da Gül Halıcıoğlu Nerede? Neden Kaçtı?

Gül halıcıoğlu eşinden boşandıktan sonra çocuklarını da tekrar yanına almadı resmi olarak başka biriyle evlendiğini söylemiş alma anne ve babasıyla asla görüşmek istemiyorum sadece ben iyiyim emin ellerdeyim merak etmeyim diyor ben tekrardan dönmeyeceğim burada mutluyum dediği söyleniyor programda bu anlar yaşanırken gül halıcıoğlu programa telefonla bağlandı.

Gül Halıcıoğlu neden ailesi ile görüşmedi ;

Gül halıcıoğlu telefona bağlanarak ailem benim hiçbir zaman arkamda durmadı eski eşimden boşanmak istediğinde boşanma müsade etmediler şimdi de yeni eşimle evlenmek istedim ama ona da itiraz ettiler küfür ve tehditler ettiler  bu nedenle ailemle tekrardan görüşmek istemiyorum dedi. Eski eşimden olan çocuklarım ile de ben görüşmekteyim ve onlarla devamlı ilgileniyorum dedi.