Esra Erol’da Büşra Yücel Çocuklara Şiddet Uyguladı mı? Ne için kocasını terk etti?

Esra Erol’da Büşra Yücel Nerede? Ne için kocasını terk etti?

ATV ekranlarında izlediğimiz Esra Erol’da programında yine ilginç bir olay ile karşı karşıyayız her gün mengü tay ile kaçan büşra nerede büşra kocasını neden terk etti tüm soruların cevabı bu haberimizde.

Esra Erol’da Büşra Yücel Nerede? Ne için kocasını terk etti?

Her gün mengü tay ile birlikte büşra Yücel nerede ne zaman kaçtılar Büşra’nın kuzeni ümit yayına bağlanarak eniştem çok iyi bir insan neden kaçtığını bilmiyorum ben de şimdi yayında duydum ve gerçekten çok üzüldüm dedi eniştemin herhangi bir suçu olduğunu düşünmüyorum çünkü gerçekten dört dörtlük bir insandır dedi. Bekir Yücel ise Esra Erol’da programına başvurarak eşimin neden kaçtığını ve nerede olduğunu bilmiyorum bulunmasını istiyorum dedi nasıl kaçtığın eşinin nasıl kaçtığı neyse şu şekilde anlattı sinemaya gitmek için dışarıya çıkıp sinema bileti aldım eve döndüğümde eşim evde yoktu sonra öğrendim ki Ferdi mengü tay ile kaçmış neden kaçtığını bilmiyorum eşimi arıyorum dedi. Büşra Yücel hesabında 250 bin tl ile kaçıp gitti. Çocuklarımın eğitim hayatı için biriktirdiğim parayı geri istiyorum. Hesapta 250 bin tl vardır.

Esra Erol’da Büşra Yücel Nerede? Ne için kocasını terk etti?

Büşra hanım 6 yaşındaki çocuğunu annesine, 3 yaşındaki çocuğunu da Bursa otogarına bırakıp gitmiş. Büşranın arkadaşı Sevgi Hanım yayına bağlanarak Büşra yatak odasında Ferdi ile görüntülü olarak konuşuyordu. O an yakaladım ve kendisini uyardım. Büşra sevgiye Ferdi mengütayı şu şekilde anlatmış; Ferdi benim ilk aşkım, ailem beni Ferdi’ye vermedi. Bende Bekir’i kullandım dedi.

Ferdi Mengütay şahsının amcası programı telefon ile bağlanarak, o çocuğun adı Ferdi değil, polattır dedi. Yani kaçtığı adam Ferdi Mengütsy değil, Polat Mengütay diyor.

12 Aralık Perşembe Gelişmeler;

Büşra Perşembe günü Esra Erol’da programına katıldı. Büşra Bekir’in iddia ettiği para konusunu kesinlikle reddediyor. Büşra 3 yıl önce ben boşanma davası açtım. Ama ailem ve Bekir istemedi. Bu nedenle boşanmadım. Benim darp raporların var. Dayak yedim. Bu nedenle boşanmak istedim. Ama dediğim gibi ailem müsade etmedi dedi. Büşra kaynanasını darp etti iddialarını da anlattı. Benim üstüme geliyor beni dövüyorlardı ben de kendimi savunmaya çalışıyordum dedi. Evde her yaptığıma karıştıkları için rahat değildim. Memnun da değildim dedi.

VE ŞOK FOTOĞRAF GELDİ;

Büşranın komşuları Atv ye bağlanarak çocukların kesinlikle şiddet gördüğünü iddia ettiler. Bir tanıdıkları ise fotoğraf göndererek çocuğun İstanbul da cennette beton üzerinde yatarken fotoğrafını çekmiş.

Yine bir izleyici ihbar için bağlandı ve bu kadın çocuklara kesinlikle şiddet uyguluyordu. İsmim Ahmet Ayhan namusum üzerine Yemin ederim çocuğa şiddet uyguluyordu.