Esra Erol’da Ayfer Güven Kimdir? Muhammet Güveni Sokağa Attı mı?

Esra Erol’da Ayfer Güven Muhammet Güveni Sokağa Attı mı?

Atv ekranlarında izlediğimiz Esra Erol’da programında aysel güven denilen şahıs muhammer biri sokağa atmış muhammer bey bu iddaa ile Esra Erol’da programına başvurmuş muhammer bey canlı yayına çıktığında ayfer Güven telefon ile Atv ekranlarına bağlandı.

Esra Erol’da Ayfer Güven Muhammet Güveni Sokağa Attı mı?

Ayfer Güven devletten çeyiz parası aldı iddiası ile de suçlanıyor. Ayfer Güven evlenirken devletten çeyiz parası aldığını kabul etti. Ayfer hanım çeyiz parası almak için bir çok evrak toplamış ve başvurmuş.  Muammer güven ayfer Güven’in ikinci eşi oluyor. Muammer güven ayfer güveni çok tatlı dilli konuştuğu için ayfer güven muammer beyle evlenmeyi kabul etmiş. Muammer Bey’in iddialarına göre de aysel güven çeyiz parası için yani muammer Bey’in kullanmak için evlilik yapmış.

Esra Erol’da Ayfer Güven Muhammet Güveni Sokağa Attı mı?

Ayfer güven ses kayıtlarını gönderdiğinde herkes beni haklı bulacak ses kayıtlarını yayınlayın göndereceğim dedi. Ömer güven ise bu kadın beni sokağa attı ben bu kadından şikayetçiyim diyerek programa başvurdu. Muammer güven gel boşanalım diyerek ayfer Güven’e seslendi. Ayfer güven çocukların muammer beye inandı ve onunla evlenmemi istediler bu nedenle ben de muammer beyle evlendim dedi.

Esra Erol’da Ayfer Güven Muhammet Güveni Sokağa Attı mı?

İsmini vermek istemeyen bir izleyici programa bağlanarak ayfer Güven üç yıl önce benim eşimle bir ilişki yaşadı. Eşimi 250.000 tl borç altına soktu ve biz bu parayı hala ödemeye devam ediyoruz dedi. Ayfer güven telefondan ben bu iddiaları asla kabul etmiyorum diyerek bağırmaya devam ediyor. Telefondan bağlana bayan ayfer hanım ile yayında tartıştı.

Şefika Hanım Kimdir;

Yayına yine bir ihbar geldi ve Şefika hanım adında bir kadın bağlandı bu kadın benim eşimle dört yıl ilişki yaşadı benim yuvamı yıktı eşimde beni sürekli kandırdı. Ayfer güven erkeklere evlilik vaadiyle onlardan para talep ederdi.  Ayfer Güven’in eniştesi bizim kapımıza geldi ve eşin seni aldatıyor haberin olsun diyerek benim yanıma geldi dedi.