Esra Erol’da Ali Arar Eşi Esra’dan Boşanabilecek mi Eşi Nerede

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programı ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. Esra Erol birçok insanın yarasına merhem olmaya devam ediyor. Daha önce evlenme programlarıyla ismini duyuran Esra Erol, evlenme programlarının yasaklanması ile beraber yeni konsepti ile ATV ekranlarında Esra Erol’da ismiyle programına devam ediyor. Programa Esra Erol’dan yardım isteyen birçok konuk katılıyor. 9 Aralık Pazartesi günü yayına Ali Arar katıldı. Yayına katılan Ali Arar, 7 yıllık karısı Esra’nın iki çocuğunu da bırakarak evi terk ettiğini söyledi. 8 ay önce evi terk eden Esra Arar nerede?

Esra Erol’da Ali Arar Eşi Esra’dan Boşanabilecek mi Eşi Nerede

Ordulu Ali Bey inşaat işçisi olarak çalışıyor. Programa konuk olan Ali Bey eşinin aklına birilerinin girdiğini ve daha önceden eşiyle arasının iyi olduğunu söylüyor. Eşi 8 ay önce evi terk eden ve iki çocuğuyla bir başına kalan Ali Bey, eşinin bir an önce bulunmasını ve eşinden boşanarak çocuklarının velayetini almayı istiyor.

Esra Erol’da Ali Arar Eşi Esra’dan Boşanabilecek mi Eşi Nerede

Eşi ile alakalı şüphelerinin de olduğunu anlatan Ali Bey zaman zaman istemeden de olsa eşine şiddet uyguladığını da söyledi. Acaba Esra Hanım eşinin uyguladığı şiddetten dolayı mı kaçtı yoksa aklına birileri mi girdi? Ordu’dan programa konuk olarak gelen Ali Bey eşinin Onur isminde birisi ile birlikte olduğunu ve o kişinin isteği ile çocukları da istemediğini söyledi.