Ertuğrul Bey Kuruluş Osman Dizisine Geri mi Dönüyor?

Ertuğrul Bey Kuruluş Osman Dizisine Geri mi Dönüyor?

Atv ekranlarında heyecanla takip edilen ve öarşamba günlerinin rekortmen dizisi Kuruluş Osman da Son günlerde Engin Altan Düzyatan hakkında çıkan bazı söylentiler var. Oynadığı dizinin final yapması ile birlikte, Engin Altan Düzyatanın eski dizisinin devamı olan Kuruluş Osman’a geri döneceği söylentileri dolaşıyor.

Ertuğrul Bey Kuruluş Osman Dizisine Geri mi Dönüyor?

Peki böyle bir durum mümkün mü? Tabiki mümkün. Ertuğrul Bey zaten kuruluş Osman yani Osman Bey döneminde yaşayan bir padişah olduğu ve Osman Beyin öne çıktığı zamanlarda da zaten yaşadığı gerçek tarihte bilinmektedir. Bu nedenle Diriliş Ertuğrul yani Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman dizisine dönebilir. Bazı kaynaklarda setten alınan kesin bilgi var Engin Altan Düzyatan diziye tekrar dönecek diye haberler yapmaya başladı. Ancak bu haberler Teide muhtaç haberlerdir. Şunu söylemeliyiz ki Ertuğrul bey karakteri kuruluşa dönebilir böyle bir ihtimal vardır.

Engin Altan Düzyatan Diriliş Ertuğrul Diziye Ne Zaman Girer?

Kuruluş Osman dizisini ana temesı bilindiği üzere Osmanlı Devletinin kuruluşu. Bu nedenle Ertuğrul bey diziye girse bile çok uzun süre kalmayacaktır. Kalsa dahi çok ön plana çıkmayacağını söyleyebiliriz. Bakalımlerleyen günler neyi getirecek. Hep birlikte takip etmeye devam ediyoruz. Kuruluş Osman dizisi ile ilgili tüm haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Takipte kalın. Teşekkürler.

Www.dizihabercim.com adresinden tüm dizilere ulaşabilirsiniz.

İyi günler dileriz.