EDHO Dizisi 151. Bölümde Neler Olacak?

ATV’nin sevilen ve ilgiyle takip edilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Salı akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Çakırbeyli ailesinin Türkiye’den sonra Avrupa’nın en büyüğü olma hikayesini izlediğimiz dizide her hafta yeni heyecanlara gebe oluyor. Aksiyonu bol olan dizi izleyenlerden tam not almaya ve Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi olmaya devam ediyor.

EDHO Dizisi 151. Bölümde Neler Olacak?

Çakırbeyli ailesinin macerasını izlediğimiz Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yönetmenleri Onur Tan, Zübeyr Şaşmaz ve Baran Özçaylan. Dizide Oktay Kaynarca, Mustafa Üstündağ, Ozan Akbaba, Savaş Özdemir, Turgut Tunçalp ve daha bir çok genç ve usta oyuncular yer alıyor. Dizinin 150. bölümü yine oldukça heyecanlı anlara sahne olmuştu. Özellikle Haşmet’in Tipi’nin ablasına bende gönlün var mı yok mu diye sorması ve Tipi ile Haşmet’in kavgası izleyenleri heyecanlandırmıştı. Boran’ın Tufan Ağa’yı hastanede bastıdığı sahnede ise yine nefesler tutulmuştu. Heyecanla izlenen bir bölüm daha sona erdi. Diziyi ilgiyle takip edenler gözünü 151. bölüme çevirdi.

EDHO Dizisi 151. Bölümde Neler Olacak?

EDHO yeni yayınlanacak bölümünde de sürpriz sahneler olacak gibi görünüyor. Heyecan dorukta nefesler tutuldu. Dizinin 151. Bölüm fragmanı yayınlandığında ilk önce dizihabercim.com’dan izleyebilirsiniz.