Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep Kimdir Nerelidir Gerçek Adı Dizideki Rolü?

25 Aralık Çarşamba günü yayın hayatına başlayan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi, Tv8 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Dizinin başrol karakterleri ise Zeynep ve Mehdi. TV8 ekranlarında yayınlanan dizide Mehdi karakterine, İbrahim Çelikkol hayat veriyor. Dizinin en dikkat çeken karakteri olan Mehdi ve Zeynep, diziyi takip edenler tarafından oldukça merak edildiler. Gerçek hayatta kim oldukları, neler yaptıkları izleyiciler arasında merak konusu oldu. Mehdi karakteri ile ilgili detaylı haberimizi dizihabercim.com’dan okuyabilirsiniz. Bu haberimizde sizler için dizinin Zeynep karakterinin araştırdık.

Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep Kimdir Nerelidir Gerçek Adı Dizideki Rolü?

Tv8’in iddialı dizisi Doğduğun Ev Kaderindir, ilk olarak ‘Evim’ ismiyle duyurulmuştu ancak daha sonradan isim değişikliğine gidildi ve yeni ismi ile TV8 ekranlarında Çarşamba günleri izleyiciyle buluşuyor. OG Medya yapımcılığında ekranlara gelecek olan dizinin senaryosunu ise Eylem Canpolat kaleme aldı. Yönetmenlik koltuğunda Çağrı Bayrak’ın bulunduğu dizide gerçek bir hayat hikayesi konu olarak alınıyor. Dizinin başrol karakterlerinden Mehdi’ye İbrahim Çelikkol hayat veriyor. Diğer başrol karakteri olan Zeynep’i ise Demet Özdemir canlandırıyor.

Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep Kimdir Nerelidir Gerçek Adı Dizideki Rolü?

Dizide Zeynep’in iki ailesi var. Birisi gerçek ailesi ve oldukça fakir bir aile diğeri ise üvey ailesi ve oldukça zengin bir aile. İki aile arasında kafası karışık olan Zeynep’in hayatı Mehdi ile karşılaşınca oldukça değişir.

Demet Özdemir ( Zeynep)

Demet Özdemir, 26 Şubat 1992 Kocaeli doğumludur. Ekranlarla ilk tanışması Mustafa Sandal’ın ‘Ateş Et ve Unut’ isimli şarkısının klibi ile olmuştur. ‘Sana Bir Sır Vereceğim’ isimli dizi ile dizi hayatına başlamıştır. Kurt Seyit ve Şura, Çilek Kokusu, No:309, Erkenci Kuş gibi dizilerde de rol aldı. ‘Tut Sözünü’ isimli sinema filminde rol aldı.