Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Mehdi Kim Gerçek Adı Dizideki Rolü

Tv8’in iddialı dizisi Doğduğun Ev Kaderindir, 25 Aralık Çarşamba günü ilk bölümüyle ekranlara geliyor. Başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un yer aldığı dizi TV8 ekranlarında Çarşamba günleri izleyiciyle buluşacak. Dizi ilk olarak ‘Evim’ ismiyle duyurulmuştu ancak daha sonradan isim değişikliğine gidilerek Doğduğun Ev Kaderindir ismiyle yayınlanmasına karar verildi. TV8 ekranlarında izleyici ile buluşacak olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi için geri sayım başladı.

25 Aralık Çarşamba günü ilk bölümü yayınlanacak olan dizinin başrol oyuncularının canlandırdığı karakterler oldukça ilgi uyandırdı. Dizide en çok dikkat çeken karakterlerinden birisi de Mehdi karakteri. Fragman yayınlandığı günden itibaren izleyiciler Mehdi’nin gerçekte kim olduğunu ve dizideki rolünü merak etmeye başladılar. Konuyla ilgili tüm detaylar haberimizde.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Mehdi Kim Gerçek Adı Dizideki Rolü

TV8 ekranlarında 25 Aralık günü izleyici ile buluşacak olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi OG Medya yapımcılığında ekranlara gelecek. Dizinin senaryosunu Eylem Canpolat kaleme aldı. Gerçek bir hayat hikayesinin konu olarak alındığı dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Çağrı Bayrak bulunuyor. TV8 ekranlarının iddialı dizisi Doğduğun Ev Kaderindir’de Mehdi karakterine İbrahim Çelikkol hayat veriyor.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi Mehdi Kim Gerçek Adı Dizideki Rolü

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi

Dizide Mehdi, mahallenin sevilen gençlerinden ve oto tamircisi rolünde izleyicilerin karşısına çıkıyor. Aile bağları kopuk olan Mehdi’nin, Zeynep’le tanıştıktan sonra hayatı oldukça değişiyor.

İbrahim Çelikkol (Mehdi)

İbrahim Çelikkol, 14 Şubat 1982 İzmit doğumludur. Profesyonel olarak modellik yapmıştır aynı zamanda basketbolcudur ve Basketbol Ligi’nde oynamıştır. Pars Narkoterör filmi ile oyunculuk hayatı başlamıştır. İffet, Karadağlar, Keskin Bıçak, M.A.T., Merhamet, Kod Adı Reaksiyon gibi dizilerde rol aldı. Fetih 1453 filminde Ulubatlı Hasan karakterini canlandırdı.