Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi İlk Fragmanı Yayınlandı

Tv8 ekranlarında yakın zamanda başlayacak olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un yer aldığı dizi çok yakında Tv8 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Merakla beklenen Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin ilk teaseri bugün yayınlandı. Dizi ilk önce ‘Evim’ ismiyle duyuruldu ancak daha sonra isim değişikliğine gidilerek dizinin ismi Doğduğun Ev Kaderindir olarak değiştirildi. Yayınlanan ilk fragmanı haberin sonunda izleyebilirsiniz.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi İlk Fragmanı Yayınlandı

Tv8 ekranlarında yakın zamanda yayın hayatına başlayacak olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisi, OG Medya yapımcılığında ekranlara gelecek. Dizinin senaryosunu ise Eylem Canpolat kaleme aldı. Dizinin yönetmenlik koltuğunda Demet Özdemir’in daha önce ‘Erkenci Kuş’ dizisinde beraber çalıştığı Çağrı Bayrak bulunuyor. Dizide gerçek bir hayat hikayesi konu olarak alınıyor.

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisi İlk Fragmanı Yayınlandı

Tv8 ekranlarında yayınlanacak olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol bulunuyor. Daha önce diziden Kaan Taşaner’in ayrıldığı haberi duyurulmuştu. Dizide Demet Özdemir, ‘Zeynep’ karakterine; İbrahim Çelikkol ise ‘Mehdi’ karakterine hayat verecek ve dizide Mehdi ve Zeynep’in zorlu aşk hikayesi konu edilecek.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.