Deniz Çakır Edho’dan Neden Ayrıldı? Deniz Çakır’ın Rol Alacağı Yeni Proje

Salı akşamlarının vazgeçilmezi ve ilgiyle takip edilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Meryem Çakırbeyli karakterine hayat veren Deniz Çakır, rol gereği ölerek diziye veda etti. Dizide Çakırbeyli ailesi Meryem’in yurtdışından dönmesini beklerken ve medyada da Deniz Çakır’ın diziye geri döneceği haberleri yapılırken, Meryem son bir bölüm daha diziye geri döndü ancak tabutla. Meryem’in öldüğü haberi ise Çakırbeyli ailesini gözyaşlarına boğdu. Peki Deniz Çakır’ın diziye geri dönmesi beklenirken neden diziye veda etti? Deniz Çakır, yeni bir proje ile sevenlerinin karşısına çıkmaya mı hazırlanıyor yoksa bir süre dinlenmeye mi çekilecek?

Deniz Çakır Edho’dan Neden Ayrıldı? Deniz Çakır’ın Rol Alacağı Yeni Proje

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde havaalanında Hızır ve ailesi Meryem’in yurtdışından dönmesini beklerken acı haberi aldılar ve gözyaşlarına boğuldular. Hızır’ın büyük aşkı Meryem Çakırbeyli yani Deniz Çakır’ın diziye geri dönmeyeceği de kesinleşmiş oldu.

Deniz Çakır, daha önce diziden ayrılmıştı ve kısa süren Vurgun isimli dizide rol almıştı. Son günlerde ise Edho’ya geri döneceği haberleri çıkmıştı ve Deniz Çakır Edho’ya geri dönmedi ve rol gereği ölerek diziden bu sefer kesin ayrıldı. Deniz Çakır neden Edho’dan ayrıldı? Yeni bir proje hazırlığı mı var?

Deniz Çakır Edho’dan Neden Ayrıldı? Deniz Çakır’ın Rol Alacağı Yeni Proje

Deniz Çakır, Meryem Çakırbeyli’nin ölmesi üzerine gelen sorulara yaptığı açıklamada, geçmişe bakmadığını ve ileriye doğru yaşadığını söyledi. Yeni bir projesinin olduğunu ve ona hazırlandığını da ekledi.

Deniz Çakır, 2020 yılında yeni bir proje ile sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor ancak bu sefer ekranlarda değil sahnede. İlk defa bir komedi performansı ile insanların karşısına çıkmaya hazırlanan Deniz Çakır’ın 2020 yılındaki projesi ‘Tarla Kuşuydu Juliet’ isimli bir müzikal oyun.