Deli Divane 53. Bölüm Özeti 30 Aralık Avni Ortalığı Karıştırmaya Kararlıdır

Kanal 7’nin sevilen dizisi Deli Divane, hafta içi Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri saat 23.30’da izleyiciyle buluşuyor. Dizi daha önce 2007 yılında Hint kanallarında ‘Sapna Babul Ka Bidaai’ ismiyle yayınlandı ve oldukça sevildi. Romantik ve dram türünde izleyiciyle buluşan dizi, Türkiye’de Deli Divane ismiyle Kanal7 ekranlarında haftanın dört günü yayınlanıyor. Deli Divane dizisinde Sadhana ve Ragininin hüzünlü ve büyüleyici aşk öyküsü konu alınıyor.

Deli Divane 53. Bölüm Özeti 30 Aralık Avni Ortalığı Karıştırmaya Kararlıdır

Bir Önceki Bölümü(52. Bölüm) Hatırlayalım

Ragini, Ranvir ile buluşmaya gitmemişti çünkü telefonda başlayan aşklarının yüz yüze geldiklerinde bitmesinden korkuyordu. Ragini çok üzülmüştü ve yataklara düşmüştü. Ragini kendini biraz toparlayınca Ranvir aramış ancak Ranvir onun aradığını görmemişti. Ranvir, Ragini’yi aradığında ise telefonu Malti açmıştı ve onların aralarındaki her şeyi öğrenince durumu Avni’ye anlatmıştı

Deli Divane 53. Bölüm Özeti 30 Aralık Avni Ortalığı Karıştırmaya Kararlıdır

Deli Divane 53. Bölüm Özeti

Ranvir, Ragini’yi arayınca telefonu Malti açar ve Ranvir ve Ragini’nin aralarında bir şey olduğunu anlar. Ranvir ve Ragini aslında birbirleriyle takma isimler ile konuşuyorlardı ancak Malti onların arasında bir ilişki olduğunu anlıyor. Ranvir ve Ragini ise, Malti’nin ilişkilerini bildiğinden habersizler ve başlarına geleceklerin farkında bile değiller.

Malti, Ranvir ve Ragini’nin arasındaki ilişkiyi Avni’ye anlatır. Avni duyduklarına başta inanamaz ancak elime büyük bir koz geçti diyerek sevinir. Avni’nin eline Sadhana’ya zarar vermek için büyük bir koz geçer. Malti’den öğrendikleri ile ortalığı karıştıracak bilgiler edinmiştir Avni.

Avni ve Malti konuşuyorlar. Avni ona Ranvir’i aramasını ve onunla Ragini gibi konuşmasını ister. Avni, Malti’ye; Ragini gibi konuşarak Ranvir’den randevu ayarlamasını söyler. Malti onun söylediklerini yapar. Ranvir’i arar ve Ragini gibi konuşarak bir randevu ayarlar. Ranvir ile bir saat kararlaştırırlar ve Ranvir o saatte randevu yerine gider. Ranvir, Ragini’nin geleceğini sanıyordur ancak buluşmaya ayarlanan Malti olduğundan haberi yoktur. Malti ise onu uzaktan izler.

Ranvir saatlerce Ragini’yi bekler ancak Ragini gelmeyecektir. Ranvir geri döner ve bu durumu Sadna’ya anlatır. Sadna bu duruma çok şaşırır. Sadna’nın aklına ise Malti’nin bir iş çevirdiği gelir. 54. bölümde görüşmek üzere.