Çukurda Yamaçı Kurtaran Maskeli Adam Kim?

Çukurda Yamaçı Kurtaran Maskeli Adam Kim?

Çukur dizisi 12. Bölümü ile yine dikkatleri üzerine çekti. Çukur da koçovalıları tuzağa düşürdüler. Herkes tuzağa düştü ve ölümden kurtuldu. Yamaç vuruldu ama o esnada maskeli bir adam yamaç koçovalıyı kurtardı. Peki bu adam sizce kim? Yorumlarda fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz….

Çukurda Yamaçı Kurtaran Maskeli Adam Kim?

9 Aralık Pazartesi gecesi Çukurda olaylar izleyenleri meraklandırdı. Azer akın gibi isimler birlik olup Koçovalıları bitirmek istediler. Koçovalılar kadınlarını ararken tuzaklara düşürüldüler. Emmi yaralandı. Cumali celasun ise ödemişiz gemide çatışmanın ortasında kaldılar. Aynı şekilde Selim’de mermisi biterek bastıkları villada mahsur kaldılar.

Çukurda Yamaçı Kurtaran Maskeli Adam Kim?

En önemli olay ise Yamaç Koçovalı. Yamaç son anda maskeli bir adam tarafından kurtarıldı. Yamaçı kurtaranın kim olduğu ise merak konusu oldu. Koçovalılar çok büyük tuzağa düşerken Yamaç Koçovalıyı takip eden beyaz Mercedes araçtaki adam hapishaneden yeni çıkan Vartolu Sadettin değil tabi ki. Vartolu sonralarda cumaliyi  kurtardı. Ancak yamaçı kurtaran kişi daha önce öldüğü düşünülen Paşa olabilir. İdris babanın yakın dostu paşa yamaçı uzaktan takip ediyor. Ama o kişi fizik olarak Paşa’ya çok benzemiyor. Dizide önceden tok alan karakuzuların lideri Mahsun karakterine de çok benziyor. Peki sizce kim yamaçı kurtaran? Bildiğimiz gibi bu maskeli adam geçmişte de yamaçı kurtarmıştı. Azer ve ekini çukuru kuşatmış durumda bakalım önümüzdeki bölümlerde neler olacak.. Yamaçı kurtaran Nehir olabilir deniliyor ama o maskeli şahıs erkek olduğu için bu ihtimalde yok. Ama bu işin içinde Nehir var diyebiliriz …Tahminlerden biri de Baytar selami amca . Çukurun doktoru malum.