Çukur’da Yamaç’ı Kurtaran Mahsun mu Berkay Ateş Diziye Geri mi Dönüyor?

Çukur dizisi Pazartesi günleri heyecanlı ve bol aksiyonlu sahneleri ile Show Tv ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Dizinin 9 Aralık Pazartesi günü yayınlanan 3. sezon 12. bölümünde yine esrarengiz sahneler yaşandı. Koçovalılar tuzağa düşürüldüler. Yamaç vuruldu ancak Yamaç’ı o esnada bir adam kurtardı. Koçovalıların düşmanı Azer, Akın ve çevresindekiler bir olup Koçovalıları bitirmek istediler. Koçovalılar tuzağa düşürüldüler, emmi yaralandı, Koçovalılar çatışmanın ortasında kaldı. En çok dikkat çeken olaysa son anda Yamaç’ı maskeli bir adam kurtarması oldu. Diziyi ilgi ile takip edenlerse Yamaç’ı kimin kurtardığını merak etmeye başladılar.

Çukur’da Yamaç’ı Kurtaran Mahsun mu Berkay Ateş Diziye Geri mi Dönüyor?

Çukur dizisinin ikinci sezonunun 60. bölümünde Berkay Ateş’in diziye veda ettiği söylenmişti ancak Berkay Ateş’in Çukur dizisinde hayat verdiği Mahsun karakterinin ölüp ölmediği ise merak konusuydu. Dizide esrarengiz bir şekilde bir anda sır olan Mahsun’un diziden ayrılmadığı, bir yerlerde saklandığı ve tekrar diziye bir şekilde geri döneceği konuşulanlar arasındaydı. Çukur’a hakim olmak isteyen Karakuzular’ın lideri, Koçovalıların baş düşmanlarından olan Mahsun diziye geri mi dönüyor? Dizinin 3. sezon 12 bölümünde en çok konuşulan sahnelerden olan Yamaç’ın kurtarılmasında Mahsun’un mu parmağı var?

Çukur’da Yamaç’ı Kurtaran Mahsun mu Berkay Ateş Diziye Geri mi Dönüyor?

Çukur dizisinin ikinci sezonunda esrarengiz bir şekilde bir anda ortadan kaybolan Mahsun’un, Yamaç’ı kurtaran maskeli adam olma ihtimali yüksek. Yamaç’ı kurtaran iri yapılı kişi yürüyüşüyle de oldukça Mahsun’a benziyor. Çukur’un 3. sezonunda uzun zamandır ortalıkta görünmeyen Mahsun’u sürpriz bir şekilde görebiliriz. Yamaçı kurtaran kişi Mahsun karakteri olabilir. Çünkü Mahsun Sena’ya söz vermişti Yamaç a hiç zarar gelmeyecek diye. Ama bu söz genel anlamada değildi. Biz Yamaça zarar vermeyeceğiz demişti. Fizik olarak mahsuba çok benziyor. Bu kişi Mahsun olabilir. Koçovalılar Mahsun ile iş birliği yapabilir. Peki sizce yamaçı kurtaran Mahsun mu? Başka kim olabilir ? Yorumda bizlerle paylaşınız.

Berkay Ateş

Berkay Ateş, 19 Şubat 1987 İstanbul doğumludur. Aslen Ardahanlıdır. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Anne ve Gülizar isimli dizilerde rol almıştır. 2018 yılında Çukur dizisinin kadrosuna katılmıştır. 2013 yılında Yarım Kalan Mucize filmi ile ilk sinema filmi deneyimini yaşamıştır.