Çukurda Vartolu Nereye Gidecek? Diziden Ayrılacak mı?

Çukurda Vartolu Nereye Gidecek? Diziden Ayrılacak mı?

9 Aralık Pazartesi akşamı çukur yine heyecan verici senaryosu ile izleyenleri ekranlara kilitledi. Yamaçı kurtaran adam kim soruları tartışılırken, Kemal’in çukur dizisinden ayrılacağı söylentileri de izleyenleri üzdü. Bir diğer soru işareti ise Vartolu Saadettin’in nereye gideceği. Sadettin Almanya’ya İdris Babanın katilini bulma düşüncesi ile gidiyor. Yanına tabi ki kankası Medeti de götürecek.

 

Çukurda Vartolu Nereye Gidecek? Diziden Ayrılacak mı?

Vartolu Sadettin arkasında oğlu İdris’i ve karışı Sadişi de bırakıyor. Sadiş ise vartolunun gitme planları sebebi ile ondan boşanmak istiyor. Tabi Vartolunun heniz bundan haberi yok. Böyle birşey de olmayacaktır. Ama Vartolu Sadettin, adamı Medet ile Almanya’ya kesin olarak gidecek. İdris Babanın katilinin orada olması sebebi ile Almanya’ya gitmek isteyen Vartoluyu Almanya da da farklı olaylar karşılayacak . Vartolu Almanya da kendisine destek olacak 2 adam ile buluşacak. Bu adamlar Almanya dönüşünde de Vartolu ile Çukura dönecek.

Çukurda Vartolu Nereye Gidecek? Diziden Ayrılacak mı?

Vartolu Saadettin’in Almanya turnesi ise kısa sürecek. Babasının katilinin orada olmadığını anlayan Vartolu yanında 2 adam ile birlikte Türkiye’ye dönecek. Almanya da birde yabancı oyuncu Vartoluya eşlik edecek.

VARTOLUNUN ALMANYAYA GİDİŞİ;

Vartolu Almanya da Yunus karakteri ile tanışacak. Karakteri (Nazmi Kırık) oynayacak. ALmanya turnesinde bir de yabancı oyuncu olacak. Vartolu dönüşte Yunus Karakterini de Türkiye’ye çukura getirecek. Sizce Vartolu Sadettin Almanya da neler yapacak ? Yoksa diziden ayrılacak mı ? Yorumlarda fikirlerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz.