Çukur Yunus Karakteri Kim Dizideki Rolü Gerçek Adı

Show TV’nin sevilen ve ilgi ile takip edilen dizisi Çukur pazartesi günleri izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Yayınlandığı her hafta reytinglerde en üst sıralarda yer alan ve izleyicileri ekran başına kilitleyen dizinin son bölümünde ortalık karıştı. Koçovalılar tuzağa düşürüldü. Azer, Akın ve çevresindekiler Koçovalıları tuzağa düşürdüler, onları bitirmek istediler. Yamaç vuruldu, emmi yaralandı. Maskeli bir adam Yamaç’ı kurtardı. 3. sezonun 12. bölümü oldukça heyecanlı anlara sahne oldu.Dizinin 13. bölümünde ise Almanya çıkarması yapıldı. Vartolu ve Medet Berlin’e, İdris Koçovalı’nın katilini öğrenmeye gittiler.

Çukur Yunus Karakteri Kim Dizideki Rolü Gerçek Adı

Show TV’nin ilgiyle takip edilen dizisi Çukur’un 3. sezon 13. bölümünde de oldukça heyecanlı sahneler izleyicileri bekliyor. Çukur’un 13. bölümünün bir kısmı Almanya’nın Berlin sokaklarında çekildi. Çukur dizisi oyuncuları Almanya’daki Türk izleyiciler tarafından ilgi ile karşılandılar. Dizinin 1. sezonunda da Fransa’nın Paris şehrinde çekimler yapılmıştı. Bu defa Vartolu ve Medet, Timsah’ın gönderdiği flash belleğin peşine düşüyorlar. Almanya’nın karanlık sokaklarında onları heyecanlı dakikalar bekliyor ve Berlin’de karşılarına gizemli bir karakter Yunus çıkıyor.

Çukur Yunus Karakteri Kim Dizideki Rolü Gerçek Adı

Çukur dizisinin yeni bölümünde iki yeni oyuncunun dahil olacağı söylenmişti. Bu oyunculardan biri ise Berlin sokaklarında izleyeceğimiz gizemli karakter Yunus. Diziye yeni katılan karakter Yunus dizide Vartolu ile yakın bir bağ kuracak. Vartolu ve Medet Almanya’da İdris Koçovalı’nın katilini ararken karşılaştıkları gizemli karakter Yunus kim? Gerçek adı nedir?

Nazmi Kırık (Yunus)

Nazmi Kırık, 1976 Diyarbakır doğumludur. 2003 yılında arkadaşları ile beraber Seyr-i Mesel Sanat Atölyesi’nin kuruluşunda yer aldı. 1999 yılında ‘Güneşe Yolculuk’ isimli sinema filmiyle oyunculuk kariyeri başladı. Fotoğraf, Küçük Özgürlük, Sıfır Kilometre, Organize İşler, Beynelminel, Pandora’nın Kutusu gibi filmlerde de rol aldı. 2006 yılında çektiği kısa metrajlı film ‘Kimlik’ ile Antalya Film Festivaline katıldı.