Çukur Mahsun Yamaçı Neden Koruyor? Mahsun Nasıl Kurtuldu?

Mahsun Senaya söz verdiği için yamaç koç ovalıyi sürekli koruyacak ve korumaya devam edecekÇukur Mahsun Yamaçı Neden Koruyor?

Çukur dizisinde yamaç Koçovalı her seferinde ölümden dönüyor. Yamaçı her seferinde kurtaran ise kara kuzuların lideri mahsun. Akıllara Mahsun’un ölüp ölmediği soruları  geliyor. Yamaç koçovalı da aynı şekilde sen öldün seni ben öldürürüm diyerek bölüm final yaptı. Peki mahsun öldü mü? Nasıl kurtuldu?

Çukur Mahsun Yamaçı Neden Koruyor? Mahsun Nasıl Kurtuldu?

Kara kuzuların lideri mahsun her seferinde yamaç koç ovalıya beyaz Mercedes araba ile ölümden kurtarıyor Mahsun’un yamacı kurtarma sebebi ise sena. Mahsun ya maça zarar vermek için onun eşine yani Senaya yakınlaşmış ve istemeden Senaya aşık olmuştu. Mahsun Senaya yamacı koruyacağına dair söz vermişti bu nedenle mahsun karakteri yamaç koçovalıyı korumaya devam ediyor.Szce mahsun karakteri diziye neden geri getirildi?

Çukur Mahsun Yamaçı Neden Koruyor? Mahsun Nasıl Kurtuldu?

Yamaç ile mahsun bir çatıda kavga ettiler ve bu kavganın sonunda yamaç mahsum ile birlikte çatıdan düştü mahsun alt tarafta kalarak yamaçta Mahsun’un üstünde kalarak arabanın tavanına düştüğünü arabanın tavanına düştükten sonra yamaç mahsunun öldüğünü düşündü. Çeto’ya haber gitti ve çeto adeta yıkıldı Mahsun’un öldüğüne çok üzülmüştü çeto. Yamaç koçovardı Mahsun’un öldüğünü düşünsene o gün mahsun ölmemişti.

Çukur Mahsun Yamaçı Neden Koruyor? Mahsun Nasıl Kurtuldu?

Mahsun Senaya söz verdiği için yamaç koç ovalıyi sürekli koruyacak ve korumaya devam edecek. Geçtiğimiz bölümlerde de beyaz Mercedes kullanan ve yamacı kurtaranın mahsun karakteri olduğunu siz değerli takipçilerimiz ile paylaşmıştık bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizce mahsun karakterinin dönüşü iyi oldu mu? Diziye faydası olacak  mı?