Çukur Dizisine Tolga Sarıtaş Transferi! Çukur’a Sarı Komutan Geliyor Çukur Dizisi Çivi Kimdir?

Çukur Dizisine Tolga Sarıtaş Transferi! Çukur’a Sarı Komutan Geliyor

Pazartesi günlerinin rekortmen dizisi, ilgiyle takip edilen Çukur’a, Tolga Sarıtaş’ın transfer olacağı haberi son günlerde gündeme gelen ve Çukur takipçilerini oldukça heyecanlandıran bir haber. Son olarak ‘Ferhat ile Şirin’ dizisinde ‘Ferhat’ karakterine hayat veren Tolga Sarıtaş’ın, dizinin final yapmasıyla beraber, Çukur’a transfer olacağı haberi gündeme bomba gibi oturdu.

Çukur Dizisine Tolga Sarıtaş Transferi! Çukur’a Sarı Komutan Geliyor

Ekranların ilgiyle takip edilen Çukur dizisi, Pazartesi günleri izleyiciyle buluşuyor. Dizinin iki haftadır, yeni yıl reklam anlaşmaları sebebiyle, yeni bölümü yayınlanmıyor. Çukur takipçileri için oldukça zor geçen iki hafta, 13 Ocak Pazartesi günü son buluyor.

Çukur takipçileri bir yandan dizinin yeni bölümünü beklerken, bir yandan da Tolga Sarıtaş’ı yeni bölümlerde görüp görmeyecek lerini merak ediyorlar. Peki Tolga Sarıtaş gerçekten Çukur’a geliyor mu? Eğer geliyorsa hangi tarafta olacak ve hangi karakteri oynayacak?

Çukur Dizisine Tolga Sarıtaş Transferi! Çukur’a Sarı Komutan Geliyor

Pazartesi günlerinin ilgiyle izlenen dizisinde bu sezon özellikle Kemal karakterine hayat veren Uğur Yıldıran’ın diziden ayrılması, izleyenleri oldukça üzdü ve izleyiciler diziye yeni ve iddialı isimlerin gelmesini istediler.

Diziye son olarak Nejat İşler, Çağatay Erdenet karakteri ile dahil oldu. Oldukça ses getiren bu transfer beklentileri hem karşıladı hem de diziye gelebilecek diğer iddialı isimlerin habercisi oldu. Çukur diziyle ismi geçen son isim ise özellikle ‘Söz’ dizisinde hayat verdiği ‘Sarı Komutan’ rolü ile tanınan Tolga Sarıtaş oldu.

Çukur Dizisine Tolga Sarıtaş Transferi! Çukur’a Sarı Komutan Geliyor

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Ferhat ile Şirin dizisinin son bulmasıyla beraber dizide Ferhat karakterine hayat veren Tolga Sarıtaş’ı, Çukur dizisinin yeni bölümünde  ‘Çivi’ karakteri ile göreceğiz. Biz, aksiyon sahnelerindeki başarısıyla göz dolduran Tolga Sarıtaş’ın diziye yakışacağını düşünüyoruz.

Siz ne dersiniz? Tolga Sarıtaş ismi sizide heyecanlandırdı mı?