Çukur Dizisi Yamaç Koçovalı Ne Zaman Ölecek?

Pazartesi günlerinin ilgi ile takip edilen ve reytinglerin en üst sıralarında yer alan Çukur dizisi izleyenleri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Dizinin karakterleri de oldukça ilgi çekici. Diziyi ilgiyle takip edenler dizideki karakterler öldüklerinde gerçek hayatlarında bile o karakterin yasını tutuyorlar. Diziye en son ölerek vefat eden Kemal izleyenleri çok üzdü. Kemal dizide çok iyi bir dövüşçü ve Koçovalıların en büyük kozlarındandı. Dizinin üçüncü sezon 13. bölümünde ölerek diziye veda eden Kemal sevenlerini de oldukça üzdü. Dizide bir diğer önemli karakter ise Aras Bulut İynemli’nin hayat verdiği Yamaç Koçovalı karakteri. Koçovalı ailesinin küçük oğlu. Çukurdan yıllar önce ayrılsada çukuru ve ailesini korumak için mahalleye geri dönen dizinin en önemli karakterlerinden.

Çukur Dizisi Yamaç Koçovalı Ne Zaman Ölecek?

Ay Yapım’ın yapımcılığında Show TV ekranlarında izleyici ile buluşan Çukur dizisinin yapımcıları Kerem Çatay ve Pelin Diştaş Yaşaroğlu’dur. Dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Sinan Öztürk ve Özgür Sevimli isimleri bulunuyor. Çukur dizisinin senaryosunu ise Gökhan Horzum kaleme almıştır. Pazartesi günleri Show TV ekranlarında izleyici ile buluşan çukur dizisinin en önemli karakterlerinden birisi de Aras Bulut İynemli’nin hayat verdiği Yamaç Koçovalı karakteridir. Dizide daha önce de birçok karakter ölerek diziye veda etti ve her ölen karakter sevenlerini oldukça üzüyor. Dizinin en sevilen karakterlerinden olan Yamaç Koçovalı’nın ne zaman öleceği de merak ediliyor. Çünkü o öldüğünde diziyi ilgiyle takip edenler oldukça üzülecek.

Çukur Dizisi Yamaç Koçovalı Ne Zaman Ölecek?

Çukur dizisinde Yamaç Koçovalı, Vartolu’nun annesi Mihriban’ın mezar taşını yaptırmıştı. Dizinin mezarlık sahnesinde izlediklerimizden yola çıkarsak Vartolu’da Yamaç Koçovalı’nın mezar taşını yaptırıyor. Çukur dizisini takip eden yüzbinlerce insanı derinden etkileyecek olan bu sahne için ise oldukça çok süre var. Dizinin son bölümünde yani final bölümünde Yamaç koçovalı ölecek.