Çukur Dizisi Cumali Koçovalı Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı?

Çukur Dizisi Cumali Koçovalı Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı?

16 Aralık pazartesi günü Show TV ekranlarında izlediğimiz Çukur dizisi nefes kesti. Star Tv’nin yeni dizisi seferin kızı ile reyting yarışına giren Çukur dizisi yine liderliği  aldı.

Çukur Dizisi Cumali Koçovalı Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı?

Cumali Koçovalı Çukur Dizisi ile çok geç tanıştı. İlk sezonlarda  adı geçse de kendisi yoktu. Çünkü hapishanedeydi. Sonunda Cumali Koçovalı hapisten çıktı ve zorda olsa çukur dizisinde seyirciler ile buluştu. Cumali tam bir piskopat. Dur durak bilmez. Öldürdüğü adamların da terazi ile de yürekleri kaç kilo bunu ölçer. Böyle bir adam çukur dizisinden ayrılmalı mı sizce? Yakışır mı ayrılması Çukura? Çukur izleyenleri  ne der sonra ?

Dizinin sonlarına doğru azer kurtuluş cumali koçovalıyı kardeşi yamaç koçovalının önünde öldürecek mi? Çukur dizisinde 13. bölümünde Azer kurtuluşun öldürdüğü Kemal’den sonra bu kez de cumali koçovalı ölecek mi? Bildiğiniz gibi cumali koçovalı geçen sezon diziye katılmıştı hapishaneden çıkan cumali koçovalı kardeşlerinin yanına gelmişti. Ama çukur dizisinden bu kadar üst üste şok ayrılık yaşanacağına düşünmüyorum kemal karakterinin çukur dizisinden ayrılmasından sonra en çok sevilen karakterlerden biri olan cumali koçoğlu karakterinin diziden ayrılacağını beklemiyoruz. Bu nedenle cumali koçovalıyı orada bulunan Selim ya da yamaç koçovalı kurtaracaktır.

Çukur Dizisi Cumali Koçovalı Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı?

Cumali koçovalı bölüm sonunda vurulacak. Ancak cumali koçovalı yaralı olarak kurtulacak . Kemal gibi güçlü bir karakterin diziden ayrılmasından sonra, cumali koçovalı gibi diğer bir güçlü karakterin diziden ayrılması mümkün değil. Zaten oda diziden ayrılırsa biliniz ki çukur dizisinin finali yakındır. Cumali yaralı olarak kurtulacak ve ilerleten bölümlerde iyileşip tekrar dönecek. Bu iyileşme süreci de 1 hafta kadar ancak sürer. Uzun sürmeyecektir.

Ya da azer Kurtuluş ile koçovalıların anneleri, Çukurda görüşmüşlerdi bu nedenle anneler arasında yapılan bir anlaşma ile Azer kurtuluş ve yamaç koçovalı bu savaşa geçici olarak dur da diyebilir. Azer kurtuluşun cumali koçovalıyı tam vuracağı zaman anneleri otel önüne gelerek bu duruma engel de olabilir. Çukur dizisinden Kemal karakteri çıkmış iken bir de cumali karakteri çıkarsa reytinglerde düşüş yaşayabilir.Szce de çukur dizisinden Kemal’in gitmesi saçma olmadı mı? Bir de bunun üzerine Cumali giderse kadroda çok eksiklik yaşanmayacak mıdır? Yorumlarınızı paylaşınız.

NECİP MEMİLİ KİMDİR;

Necip memili Adana doğumlu 1980 yılında dünyaya gelmiştir 2006 yılında Yaprak Dökümü dizisi ile dizi hayatına başlamış. Çukurova Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olmuştur hala tiyatro oyunlarına devam etmektedir. 2016 yılında Muhteşem Yüzyıl kösem de evliya Çelebi rolünü üstlenmiştir. 16 Aralık Pazartesi günü çukur dizisinde rol alan Cumali Koçovalı vuruldu. Bunu üzerine Necip Memeli diziden ayrılacak mı tartışmaları ortaya atıldı. Siz de bu konu ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Çukur Cumali Koçovalı;

 

Çukur Dizisi 14. Bölüm Fragmanı;