Çukur Dizisi Çağatay Bey Kimdir? Kaç Bölüm Dizide Kalacak? Nejat İşler Kimdir?

Çukur Dizisi Nejat İşler Hangi Rolde Oynayacak? Kaç Bölüm Dizide Kalacak?

Show tv ekranlarının sevilen dizisi Çukurda yeni haftanın 2. Fragmanı da yayınladı. Fragmanda dikkat çeken bir çok olay var. Ancak en dikkat çekeni ise Ünlü oyuncu Nejat İşler. Nejat İşler Çukur dizisinde hangi rolde oynayacak ve ne kadar dizide kalacak gelin hep birlikte inceleyelim.

Çukur Dizisi Nejat İşler Hangi Rolde Oynayacak? Kaç Bölüm Dizide Kalacak?

Çukur dizisinin son haftalarda en sevilen karakterli ölüyor. Bu nedenle izleyenler isyanlarda. Önce sevilen karakter Kemal öldü. Kemal sevenleri adeta isyan etti. Sonrasında ise Cumali Koçovalı vuruldu ve öleceği konuşuluyor. Cumali Koçovalı şu anda yoğun bakımda. Ancak yayınlanan fragmanda cumalinin düşmanı hastane de cumaliyi vurmak için odasına kadar giriyor. Büyük ihtimal ile Cumali vurularak ölecek. Gelin Bakalım Nejat İşler çukur dizisinde hangi rolde oynayacak.

Çukur Dizisi Nejat İşler Hangi Rolde Oynayacak? Kaç Bölüm Dizide Kalacak?

Nejat İşler çukur dizisine mafyaların ağababaları olarak gelecek. Yamaç İstanbul’da tüm mafyalara savaş açtı. Elimi öpmeyen düşmanımdır diyerek tüm mafyaları bir bir vurmaya başladı. Ama bu mafyalarında başı olan Nejat İşler. Nejat İşler dizide bir kaç hafta kalacak ve yamaç koçovalı ile düşmanlık güdecekler.

Nejat İşleri Tanıyalım;

Nejat İşler, 28 Şubat 1972 yılında İstanbul ‘da dünyaya geldi. , ilkokuldan sonra eğitimine Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nde devam etti. Ancak eğitim hayatında pek de başarı gösteremeyen işler üniversite sınavını kazanamayinca bir arayış içine girerek bitirdikten sonra üniversiteye giremeyince, para kazanmak için Teşvikiye’de işportacılık yaptı Daha sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Fotoğraf bölümünü kazanan Nejat İşler, askerlik için bölümü okumaktan vazgeçti.
Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuar Bölümüne başladı. Televizyon dizilerinde rol aldı.

Çukur 25. Bölüm Fragmanı;