Çukur Dizisi “Baba” Kimdir? Çağatay’ın Babası Kim?

Çukur Dizisi Show Tv ekranlarında tüm heyecanı ile devam ederken Çağatay Erdenet karakterine can veren Nejat İşler yeni bir soluk getirdi. Erdenet Holdingin sahibi iş adamı Çağatay Erdenet aslında uyuşturucu işleri ile ilgilenen karanlık bir iş adamıdır.

Ancak Selim’in yaptığı bir operasyonla tüm televizyonlara çıkmış ve holdingi uyuşturucu ile ilişkilendirilmiş ve bu rezalet üzerine “Baba” karakteri ile diziye yeni bir oyuncu dahil oldu.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli’nin rol aldığı Çukur dizisinde bu hafta Çağatay Erdenet karakterine rol veren Nejat İşer ile düşman olmuş ve onunla baş edebilmek için Mahsun ile bir oyun oynamıştır. Mahsun Çağatayın adamı gibi davranmış ve Yamaç’ı öldürdüğünü hatta ispat için yüzüğünü getirmiştir.

Tabi bu Yamaç’ın bir oyunudur. Kendisini kardeşleri dahil herkese öldü olarak gösteren Yamaç bir süre ortaan kaybolur. Kardeşinin intikamını almaya çalışan Cumali ile Selim de Çağatay’ın üzerine gitmiştir. Önce Cumali’yi eşi ile tehdit eden Çağatay daha sonra Selimi tehdit etmiştir.

Selim de tehdite boyun eğmemiş ve Çağatay’ın uyşturucu sevkiyatını basıp ele geçirdiği uyuşturucuları Erdenet Holdingin önüne yıkmıştır. Bunun üzerine bu durum ulusal televizyonlara çıkmış ve Çağatay’ı bu rezaleti düzeltmesi için Babası aramıştır.

Durumu hemen düzelteceğini söyleyen Çağatay önce emniyete gidip Koçovalıları şikayet etmiş ve tv kanallarına haber yaptırtmış, daha sonra da Selim’i arayarak daha önce işlediği cinayetin görüntüleri ile onu tehdit etmiştir.

Bu durum karşısında ne yapacağını bilemeyen Selim’in ne yapacağı merak konusu olurken bu durumdan nasıl kurtulacakları ise bellidir aslında. Yamaç yine ortaya çıkacak ve Çağatay’ı tuzağına düşerecektir. Çağatay’dan da kurtulmuş olan Yamaç bu defa “Baba ” karakterinin hedefi olacaktır.

Şimdilik hangi oyuncunun “Baba” karakterine can vereceği netleşmedi ancak bu karakterin ortaya çıkıp çıkmayacağı da merak konusu olacaktır. Sizce “Baba” karakterine can verecek oyuncu Kim? “Baba” rolünü kim oynayacak? Siz tahminlerinizi ve konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz.

Çukur Dizisi Son Bölüm Fragmanı