Çukur 6-13 Ocak Var Mı Yok Mu? Neden Yayınlanmıyor? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Tansu Biçer, Damla Sönmez, Cihangir Ceyhan, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Kubilay Aka, Hare Sürel gibi birbirinden ünlü oyunculkarın yer aldığı dizide ayrıca  Perihan Savaş ve Nur Sürer yer aldığı Çukur dizisi Show Tv ekranlarında her pazartesi izleyicileri ekranlara kilitlerken  6 Ocak ve 13 Ocak 2020 tarihlerinde yeni bölüm yayınlamayacak.

Peki Çukur 6 Ocakta neden yok? Yeni Bölüm neden yayınlanmıyor? 3. Sezon 16. Bölüm ne zaman yayınlanacak? Çukur 13 ocakta yayınlanacak mı? Yeni bölüm ne zaman? Bakalım 6 ve 13 ocak pazartesi akşamları Çukur yeni bölüm yayınlayacak mı?

Dizi takipçileri bilirler her yıl Ocak ayının ilk 2 haftası TV kanalları ve yapım şirketlerinin reklam anlaşmaları yenilenir. Bu yüzden genellikle dizilerin 2 bölüm süresince ortalama 2 hafta yeni bölüm yayınlamazlar. Bu sürede hem reklam anlaşmaları yapılır hem de oyuncular yoğun çalışma temposuna kısa bir süre ara vererek dinlenmiş olur ya da yetiştirilemeyen bölümlerin çekimleri tamamlanır.

Çukur’un 3. Sezon 16. Bölümü ne zaman yayınlanacak? 3. Sezon 16. Bölüm Fragmanı neden yayınlanmadı?  Çukur dizisi ile ilgili şunu söyleyebiliriz aksi bir durum olmazsa 16. Bölüm 20 Ocak 2020 Pazartesi akşamı yayınlanacaktır.Peki Çukur’un yeni bölümlerinin yayınlanmamış olması izleyicileri nasıl etkileyecek? İzlenme oranlarında nasıl bir etkisi olacak? Aslında Çukurun yayınlanamadığı haftalarda diğer diziler de yeni bölüm yayınlamayacakları için reytinglere çok da bi yansıması olmayacaktır.

Şimdi de bakalım son bölümlerde neler olmuştu kısaca bir özet geçelim. Yamaç ile Azer arasındaki savaş  iyice büyümüş ve Azer’in Kemal’i öldürmesiyle Yamaç’ın düşmanlığı da artmıştır. Azer var gücü ile saldırarak Çukur’u haritadan silmeye çalışır. Ancak Yamaç buna izin vermez. Şiddetli çatışmaların yaşandığı  Çukur’ da her iki tarafta büyük kayıplar verir.

Vartolu ise babasının katilini bulmak için Medet ile birlikte Almanya’ya gider. Yamaç sadece Azer’e karşı savaşmaz aynı zamanda kendi öz yeğeni Akın Koçovalı da içten içe Yamaç’a karşı düşmanlık eder. İhanete karşı da savaşan Yamaç yine zor günlerden geçer. Ancak Nehir ile olan yakınlaşması Yamaç’ı bir süre dinlendirecek ve sıkıntılardan uzaklaştırmıştır.

Bakalım Yeni Sezon 16. Bölümde neler yaşanacak? Sizler de dizinin yeni bölümlerinin yayınlanmaması, yeni bölümde neler yaşanacağı ile  düşüncelerinizi aşağıda bizlerle paylaşabilirsiniz.