Çocuk Dizisi Ne Zaman Final Yapıyor? Neden Final Yapıyor?

Star tv ekranlarında yayınlanan Çocuk dizisi, gün değiştirme kararı alarak Salı günleri yayın hayatına devam ediyor. Dizi ilk başladığında ise Pazartesi günleri yayınlanıyordu. Pazartesi günleri kendisine oldukça iyi bir izleyici kitlesi oluşturan Çocuk dizisi neden böyle bir değişikliğe gitmiş olabilir? Diziyi ilgiyle takip edenleri üzen bu haber, acaba dizi son mu bulacak sorusunu da akıllara getirdi.

1441 Productions’un yapımcılığında ve Serkan Birinci’nin yönetmenliğinde Her Salı günü Star tv ekranlarında yayınlanan dizinin senaryosu; Nazlı Sunlu Kaçan, Hilal Yıldız ve Yekta Torun isimlerine ait.

Çocuk Dizisi Ne Zaman Final Yapıyor? Neden Final Yapıyor?

Dizide Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman, Merve Çağıran, Ceyda Ateş Toplusoy, Kenan Acar, Nimet İyigün, Okday Korunan, Selda Aktuna, Mehmet Emin Günay, Aylin Aras ve daha birçok önemli isim yer alıyor. Dizide çocuk karakterine, Mehmet Emin Günay hayat veriyor. Dizinin en çok sevilen karakterlerinden olan Efe, Hasan’ın oğludur ancak Hasan bunu bilmemektedir. Ali Kemal ve Şule’nin büyüttüğü Efe, ailenin sevilen çocuğudur ancak Şule’nin öz çocuğu doğduğunda işler değişir.

Çocuk Dizisi Ne Zaman Final Yapıyor? Neden Final Yapıyor?

Dizide Akça karakteri Efe’nin annesidir. Efe’yi büyüdüğünde bulan ve geri almak isteyen Akça bir yandan da, onu hem seven hem de belalısı olan aynı zamanda çocuğunun da babası olan Hasan ile uğraşmaktadır. Dizide en zor karakterlerden biri ise ailesini her ne şartta olursa olsun ayakta tutmaya yemin etmiş olan Asiye annedir. Ali Kemal ve Murat’ın annesi olan Asiye Hanım aynı zamanda Hasan’ın da annesidir.

Çocuk Dizisi Ne Zaman Final Yapıyor? Neden Final Yapıyor?

Dizide olaylar gittikçe daha karmaşık bir hal akmaktadır. Efe’yi Hasan mı alacak? Akça ile Ali Kemal aşk mı yaşayacak? Akça Hasan’a geri mi dönecek? Hasan kaçırdığı çocuğu yani Şule’nin öz çocuğunu ger verecek mi? İlerleyen bölümlerde bu soruların hepsi cevaplanacak ancak bu soruların cevaplanması için ilk şart dizinin devam etmesi. Söylenenler gerçekten doğru mu? Çocuk dizisi erken final mi yapıyor? Ekranlara veda ederek sevenlerine kötü haber mi verecek?

Çocuk Dizisi Ne Zaman Final Yapıyor? Neden Final Yapıyor?

Şu an için dizi hakkında böyle bir karar alınmadı. Dizi ilgiyle takip ediliyor ve reyting sonuçları kötü görünmüyor. Yapılan bir röportajda dizinin Ali Kemal’i dizinin biteceği yönünde bir sinyal vermedi. Diziyi ilgiyle takip edenlere güzel bir haber oldu diyebiliriz. Şimdilik final durumu söz konusu değil. Böyle bir karar alınırsa eğer dizihabercim.com’dan ilk haberi alacaksınız.

Bizi takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.