Çocuk Dizisi Efe Babasının Hasan Olduğunu Öğrendi! Efe’yi Kim Alacak Hasan mı Ali Kemal mi?

Çocuk dizisi Salı akşamları Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Dizi yayınlandığı ilk günden itibaren çok sevildi. Usta ve genç oyuncuları aynı kadroda buluşturan dizide bir de tatlı mı tatlı bir çocuk oyuncu var. Gerçek adı Mehmet Emin Güney olan dizinin Efe’si izleyenler tarafından çok beğeniliyor. Küçük yaşına rağmen sergilediği performans ile göz dolduran Mehmet Emin Güney, dizide Efe karakterine hayat veriyor.

Çocuk Dizisi Efe Babasının Hasan Olduğunu Öğrendi! Efe’yi Kim Alacak Hasan mı Ali Kemal mi?

Her Salı Star Tv’de yayınlanan dizide heyecan dorukta. Yıllar önce Asiye annenin evlatlık aldığı Efe’nin Ali Kemal’in oğlu olmadığını herkes öğrendi. Ali Kemal kendi büyüttüğü Efe’yi Hasan’a vermek istemiyor ancak Efe’nin biyolojik babası Hasan annesi ise Akça. Yıllar önce yaptıklarından dolayı Hasan’ı bir türlü affedemeyen Akça ona bir şans verdi ancak bu sefer de Hasan onu affetmiyor. Efe ise ortak noktaları ve ikisininde tekrar eski güzel günlerine kavuşabilmesinin anahtarı.

Dizide son bölümde Hasan Efe’yi bir günlüğüne de olsa Ali Kemal’den aldı ve sürekli ona oğlum diyerek hitap etti. Efe ise onu amcası biliyordu ve dizinin son bölümünde Efe babasının Hasan olduğunu öğrendi. Peki küçük yaştaki Efe bu duruma nasıl tepki verecek? Üvey annesi Şule’nin kendisine davranışlarından dolayı çok üzülen Efe tam mutlu oluyordu derken yine üzülmeye devam mı edecek?

 

Çocuk Dizisi Efe Babasının Hasan Olduğunu Öğrendi! Efe’yi Kim Alacak Hasan mı Ali Kemal mi?

Diziyi ilgiyle takip edenler Efe’nin içinde olduğu duruma çok üzülüyor ve bir an önce Efe’nin mutlu olmasını istiyorlar. Efe için canını dahi feda edebilecek olan Hasan ise bir an önce oğlunu Ali Kemal’den almak istiyor. Ali Kemal’in ise Efe’yi vermek gibi bir niyeti yok. Efe’nin hangisini baba olarak kabul edeceği ise başka bir soru. Dizinin ilerleyen bölümlerinde bu sorunum cevabını alacağız ancak bu gidişle Efe’nin mutlu olacağı günler yakın gibi görünmüyor.