Çocuk Dizisi 13. Bölümde Neler Olacak?

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Çocuk her hafta yeni heyecanlarla ekrana gelmeye devam ediyor. Çocuk dizisi her hafta Salı akşamları Star Tv ekranlarında seyircisi ile buluşuyor. 1441 Productions yapımcılığında ekranlara gelen dizinin yönetmenlik koltuğunda ise Serkan Birinci oturuyor. Dizinin senaryosu Nazlı Sunlu Kaçan, Hilal Yıldız ve Yekta Torun isimlerine ait. Dizide Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman, Merve Çağıran, Ceyda Ateş Toplusoy, Kenan Acar, Nimet İyigün, Okday Korunan, Selda Aktuna, Mehmet Emin Güney ve Aylin Aras gibi genç ve usta oyuncular bir arada yer alıyor .

Çocuk Dizisi 13. Bölümde Neler Olacak?

Dizinin 12. bölümünde yine heyecanlı anlar yaşandı. Hasan, oğlu Efe ile yakınlaşmaya başladı. Ali Kemal ise Efe’yi ona vermek istemiyordu. Asiye anne ise Hasan’a mal varlığından pay vereceğini söylemişti ancak Hasan annesini kabullenecek mi yoksa ondan intikam mı almak istiyor ilerleyen bölümlerde bu cevabı alacağız. Akça ise Hasan’dan kendisini affetmesini istiyordu ve Efe sayesinde araları biraz düzeldi. Efe babasının Hasan olduğunu öğrendi ancak onu babası olarak kabullenebilecek mi?

Çocuk Dizisi 13. Bölümde Neler Olacak?

Bir önceki bölümde yaşananlar izleyenleri daha çok heyecanlandırdı ve 3 Aralık Salı günü yayınlanan bölümden sonra meraklar daha da arttı. Dizinin 13. bölümü 10 Aralık Salı günü yayınlanacak. Dizide heyecan durulmuyor. Duygusal sahneler bolca yer alıyor. 13. Bölümde Hasan ve Akça kavuşabilecek mi? Hasan Efe’yi alabilecek mi? Hasan annesini affedecek mi? Asiye anne mal varlığından Hasan’a pay verirse kardeşleri bu duruma ne diyecek? Kardeşler arasındaki kavga devam edecek mi?

Çocuk Dizisi 13. Bölümde Neler Olacak?

Tüm merakları giderecek olan dizinin 13. bölüm fragmanı dakikalar sonra yayınlanacak. Dizinin fragmanı paylaşıldığı anda ilk önce dizihabercim.com’dan izleyebilirsiniz.