Çiftlik Bank Tosuncuk İntihar Etti! Mehmet Aydın Yaşıyor mu?

Çiftlik Bank’ın kurucusu tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın intihar mı etti? Çiftlik Bank isimli bir sistem kurup binlerce insanı dolandıran ve yurtdışına kaçan Mehmet Aydın uzun zamandır bulunamıyordu. Binlerce insanı dolandırıldıktan sonra yurtdışına kaçıp farklı farklı kimliklerle lüks bir hayat süren Mehmet Aydın, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla da isminden söz ettirmeye devam ediyordu. En son Kiev’de olduğu bilinen tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın intihar mı etti? Mehmet Aydın’ın yeri bulundu mu? Tosuncuk yaşıyor mu?

Çiftlik Bank Tosuncuk İntihar Etti! Mehmet Aydın Yaşıyor mu?

Çiftlik Bank isimli bir sistem kurp binlerce insanı kendine güvendirerek paralarını alan ve daha sonra aldığı paralarla insanları dolandırıp kayıplara karışan tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın’ın Kiev’de kaldığı otele polis baskını yapıldı iddiası ortalığı karıştırdı. Polis baskını sırasında yakalanmamak için kaldığı otelin 27. katından kendisini aşağıya attığı iddia edilen tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın öldü mü?

Çiftlik Bank Tosuncuk İntihar Etti! Mehmet Aydın Yaşıyor mu?

Paylaşılan videoda ve fotoğrafta yerde yatan kişinin Mehmet Aydın olma ihtimali yüksek gibi görünüyor. Eğer yerde yatan kişi tosuncuk lakaplı Mehmet Aydın ise ve 27. kattan kendini aşağıya attığı düşünülürse, Çiftlik Bank’ın kurucusu ve binlerce insanı dolandıran Mehmet Aydın’ın ölmüş olduğunu söyleyebiliriz.