Chef’s Arena Sinan Budeyri Kimdir? Nerelidir ve Kaç Yaşındadır?

Kanal D ekranlarında Cumartesi günleri yayınlanan Chef’s Arena yarışması farklı konsepti ile ekranlara yeni bir soluk getirdi. Gerçek mutfak, gerçek restoran ve gerçek müşteriler ile çekilen Chef’s Arena yarışması dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. On altı yarışmacının kıyasıya mücadelesine tanık olunan Chef’s Arena yarışmasında bir patron, iki yetenekli şef ve on altı yarışmacı bulunuyor. Yarışmanın patronu Batuhan Piatti. Şefleri ise Sinan Budeyri ve Pınar İshakoğlu. Yarışmanın yetenekli şeflerinden olan Sinan Budeyri kimdir? Yarışma dışında gerçek hayatında neler yapıyor? Nerelidir?

Sinan Budeyri

Chef’s Arena Sinan Budeyri Kimdir? Nerelidir ve Kaç Yaşındadır?

Chef’s Arena yarışmasında sekiz kadın ve sekiz de erkek yarışmacı bulunuyor. İki takım bulunan yarışmada kadınlar ve erkekler ayrı takımdalar. İki takımın kıyasıya mücadelesinde aynı zamanda kadınlar mı daha iyi yemek yapar yoksa erkekler mi sorusu da cevap bulacak. Yarışmanın patronu Batuhan Piatti, yarışmanın çekildiği ve gerçek müşterilerin geldiği restoranın sahibi. Patron Piatti müşterilerine en iyi yemeği sunmak istiyor. Bu görev ise yarışmanın iki takımına düşüyor. Hepsi birbirinden iddialı olan yarışmacılar en iyi yemeği çıkarabilmek için ellerinden geleni yapıyor.

Chef’s Arena Sinan Budeyri Kimdir? Nerelidir ve Kaç Yaşındadır?

Yarışmada on altı yarışmacının başında iki yetenekli şef var. Şeflerin yarışmacılardan istekleri müşterileri bekletmemeleri ve hem hızlı hem de en güzel yemeği çıkarmaları. Yarışmanın şefleri Pınar İshakoğlu ve Sinan Budeyri. Kimdir Sinan Budeyri? Nerelidir?

Sinan Budeyri

Sinan Budeyri, Gaziantepli’dir ve 35 yaşındadır. Amerika’da pastacılık eğitimi almıştır. Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi’nde lisans eğitimi almıştır. Çeşitli firmalarda satış pazarlama departmanlarında çalışmıştır. Mutfağı çok sevmektedir. Çocukluk yaşlarında yemek yapmaya başlamıştır. Profesyonel aşçılık kariyerine Amerika’da Johnson and Wales Üniversitesi’nde başlamıştır. Buradan mezun olmuş ve daha sonra Miami, New York, Napa Valley ve California bölgelerinde şef olarak çalışmıştır. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına yarışmacı olarak da katılmıştır.