Chef’s Arena Hüseyin Işıklar Kimdir?Yemekteyizin Hüseyin Işıkları Chef’s Arenada!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Chef’s Arena yarışması gerçek restoran, gerçek mutfak ve gerçek müşteri formatı ile iddiası ile ekranlara hızlı bir giriş yaptı. Her Cumartesi günü yayınlanan yarışma programında on altı yarışmacı yarışıyor. Bu on altı yarışmacıdan oluşturulan iki takım bulunuyor. Bir takım kadınlar takımı diğeri ise erkekler takımı. Sekiz kadın ve sekiz erkeğin kıyasıya mücadelesini tanık olunan Chef’s Arena yarışmasında, yarışmacılardan birisi, daha önceden Tv8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programında farklı kişiliği ile hafızalara kazınmıştı. Hüseyin Işıklar’dan bahsediyoruz. Kanal D ekranlarında Chef’s Arena yarışmasında her Cumartesi günü ekran karşısında en lezzetli yemeği yapmaya çalışırken izleyeceğimiz Hüseyin Işıklar kimdir? Nerelidir? Kaç yaşındadır?

Chef’s Arena Hüseyin Işıklar Kimdir? Yemekteyizin Hüseyin Işıklar’ı Chef’s Arenada!

Chef’s Arena yarışmasında gerçek müşteriler var. Gerçek bir restoran var. Her şey gerçek. Restoranın patronu Batuhan Piatti, mutfağında asla beceriksiz aşçı istemiyor. Lezzetsiz yemek istemiyor. Yarışmada sekiz erkek sekiz kadın yarışmacı ve iki takım var. Kadınlar ve erkekler takımı. İki takıma öncülük eden iki yetenekli şef var. Bu şefler Pınar İshakoğlu ve Sinan Budeyri.

Chef’s Arena Hüseyin Işıklar Kimdir? Yemekteyizin Hüseyin Işıklar’ı Chef’s Arenada!

Yarışmada öyle bir isim varki daha önceden doğal yaşamı sevmesi, farklı kişiliği ve tarzı ile Yemekteyiz programında hafızlara kazınmıştı. Doğal yaşamı sevmesi ile hatırlanan Hüseyin Işıklar’ın, Yemekteyiz yarışmasında tenekede tavuk yaptığı anlar hala hafızalarda duruyor. Aynı yarışmada rakiplerinden birinin yaptığı yemeği beğenmeyen Işıklar, yumurta kırıp yemişti. Peki kimdir Hüseyin Işıklar? Nerelidir? Kaç yaşındadır?

Chef’s Arena Hüseyin Işıklar Kimdir?Yemekteyizin Hüseyin Işıkları Chef’s Arenada!

Hüseyin Işıklar

Hüseyin Işıklar, aslen Bilecikli’dir. Fitness antrenörü olan Işıklar İstanbul’da yaşıyor. 2018 yılında evlenen Hüseyin Işıklar, kendine has tarzıyla dikkat çekiyor. Doğal yaşamı seviyor ve tam bir doğal yaşam tutkunu.