Chef’s Arena Fırat Kurum Kimdir? Nerelidir ve Kaç Yaşındadır?

Kanal D ekranlarında Cumartesi akşamları yayınlanan Chef’s Arena yarışması ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Yarışmada sekiz kadın sekiz erkek yarışmacı kıyasıya mücadele ediyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren farklı konsepti ile gündemde olan yarışmanın, yarışmacılarıda gündemden düşmüyor. İzleyicilerin en çok merak ettiği yarışmacılardan birisi Fırat Kurum. Yarışmanın iddialı isimlerinden olan Fırat Kurum, erkekler takımının en yetenekli yarışmacılarından birisi olarak göze çarpıyor.

Chef’s Arena Fırat Kurum Kimdir? Nerelidir ve Kaç Yaşındadır?

Kanal D ekranlarında Cumartesi akşamları yayınlanan Chef’s Arena yarışmasında toplam on altı yarışmacı bulunuyor. Sekiz kadın ve sekiz erkeğin kıyasıya mücadelesi sürüyor. Bir tarafta kadınlar takımı diğer tarafta ise erkekler takımı. Her Cumartesi akşamı kıyasıya mücadele ediyor.

Yarışma gerçek mutfak, gerçek restoran ve gerçek müşteri konsepti ile ekranlara giriş yaptı. Gerçek müşterilerin verdiği siparişler restoranın mutfağında yarışmacılar tarafından hazırlanıyor. Restoranın patronu Batuhan Piatti. Müşterilerine en lezzetli yemeklerin sunulmasını istiyor ve müşterilerini bekletmeyi hiç sevmiyor.

Takımların başında ise iki yetenekli şef bulunuyor. Bir takımın başında Pınar İshakoğlu diğer takımın başında ise Sinan Budeyri. Restorana gelen müşterilere en leziz yemeklerin hazırlanabilmesi için sürekli olarak takımlarının yanındalar.

Chef’s Arena Fırat Kurum Kimdir? Nerelidir ve Kaç Yaşındadır?

Chef’s Arena yarışmasında hem eğlenceli hem de gergin dakikalar yaşanıyor. Yarışmacılar arasında hem mücadele hem arkadaşlık var. Yarışmanın en dikkat çeken ve merak edilen yarışmacılarından birisi ise Fırat Kurum.

Chef’s Arena Fırat Kurum Kimdir? Nerelidir ve Kaç Yaşındadır?

Fırat Kurum

Fırat Kurum, yarışmada yaptığı yemekler ile dikkat çekmek istiyor ancak yakışıklılığı bazen yemeklerinin önüne geçebilir. Yarışmanın en yakışıklılarından olan Kurum, yarışma bitikten sonra da isminde  çok söz ettirecek gibi görünüyor.