Chef’s Arena Başlıyor ! Chef’s Arena Yarışmacıları Kimdir?

Kanal D ekranlarına çok yakında bomba gibi bir yarışma programı geliyor. Chef’s Arena çok yakında izleyicisi ile buluşuyor. Yayınlanan fragmanı ile dikkatleri üzerine toplayan Chef’s Arena, iddialı geliyor. Mutfakta en iyiyi arayan Chef’s Arena 30 Kasım 2019 Cumartesi günü Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlıyor. Yetenekli iki şef ve bir patron yarışmanın sunumunu yapacaklar. Gerçek restoran, gerçek müşteriler ve gerçek mutfakta en iyi şefler aranıyor.

Chefs Arena Başlıyor ! Chefs Arena Yarışmacıları Kimdir?

Kanal D ekranlarında yeni bir yarışma programı başlıyor. Yarışmanın formatına göre kadınlar bir takım olacak erkekler ise bir takım. Erkekler mi daha iyi yemek yapıyor yoksa kadınlar mı sorusu da yarışma boyunca cevap bulacak. Toplam 16 yarışmacı, sekiz kadın sekiz erkek yarışmacı ve başlarında iki yetenekli şef. 16 yarışmacı en iyisi olmak için ter dökecekler.

Chefs Arena Başlıyor ! Chefs Arena Yarışmacıları Kimdir?

Yarışma gerçek bir restoranda olacak ve müşteriler de gerçek müşteri olacaklar. Yapılan yemekleri müşteriler oylayacak ve en iyiler ortaya çıkacak. Bu restoranın bir de patronu olacak. Patron Batuhan Piatti olacak. Şefler ise Pınar İshakoğlu ve Sinan Budeyri olacak.

Batuhan Piatti

Pınar İshakoğlu

Sinan Budeyri

Chefs Arena Başlıyor ! Chefs Arena Yarışmacıları Kimdir?

Chef’s Arena yarışmasında sekiz kadın ve sekiz erkek yarışmacı yer alacak. İki takım halinde yarışılacak olan yarışmada kadınlar bir takım erkekler ise bir takım olacak. Kadınlar mı yoksa erkekler mi daha iyi yemek yapıyor sorusunun da cevaplanacağı yarışma, gerçek bir restoranda çekilecek ve gerçek müşterilere yemek yapılacak. Kanal D ekranlarında 30 Kasım Cumartesi yayına başlayacak olan yarışmanın, yarışmacıları merak edilmeye başlandı bile. Toplam on altı yarışmacının kıyasıya mücadelesine tanık olacağımız yarışmanın, yarışmacıları kimlerdir?

Chefs Arena Başlıyor ! Chefs Arena Yarışmacıları Kimdir?

Burçin Pınar, Halil İmir, Emre Yavuz, Arya Çelik Sarmen, Nihal Büşra Abay, Hüseyin Işıklar, Gökçe Esin, Fevziye Alak, Alvina Hakverir, Akın Kırıkkayaoğlu, Berat Karabaş, Polat Can İsen, Burcu Karaaslan, Neslihan Koşar, Muhammet Murat Giresun, Fırat Kurum isimleri yarışmada kıyasıya mücadele edecek.